Honda CBR 125R (2009)

Vlastník MichalPro96
Vloženo 19.6.2010
Aktualizováno 13.2.2013

Držák + pouzdro na GPS/mobil

Vloženo: 13.02.2013, Uskutečněno: 22.01.2013, Stav tachometru: 10600 km, Zhlédnuto: 24x

Dlouho jsem hledal něco, kam bych mohl připevnit můj mobil.
Jelikož GPS se mi kupovat nechtěla, padl tedy jasný favorit a to byl právě mobil. Umí skoro to samé co GPS, takže nebylo co řešit.
Pořád jsem přemýšlel, jaký úchyt, kam dát pouzdro, jaký typ "ramene" koupit.
Pořídil jsem si držák + pouzdro od značky Hama. U držáku jsem koukal především na pevnost, bohužel to mě stálo něco na flexibilitě. Držák jsem uchytil na pravé řidítko vedle brzdové pumpy. Nevím jak moc to hyzdí/nehyzdí celkovou tvář motorky, na to jsem moc zaujatý, jen vím, že, daná poloha je pro mě nejpřijatelnější, vidím na GPS a zároveň periferně sleduji něco málo z okolí před sebou. Vyzkoušel jsem všechny možné polohy s tímto držákem, avšak toto byla pro mne ta nejlepší.

Chtěl jsem, aby byl mobil schovaný a v závětří, bohužel díky tomuto držáku mám úplný opak. Přemýšlel jsem ještě nad "husím krkem" a těmi "přícucnými" potvůrkami. Tomu jsem ale moc nevěřil. Zřejmě by to byla ale lepší volba co desingu se týče.
Pouzdro je voděodolné a dá se přes něj ovládat mobil. Pokud jsou rukavice pořádně propocené, tak se dá ovládat i v nich.

clay01 (1) napsal 02.03.2013 v 19:33

dej link na drzak, dik

Mikee97 (0) napsal 13.02.2013 v 21:54

vychytaná věcička

• Koupě motovýbavy

- Necelý měsíc po dokončení řidičských zkoušek (22.5.2012) jsem se vydal do PSí Praha. Předcházelo tomu velké zvažovaní, rozhodování a přemýšlení, zda má cenu pořídit si kvalitní motooblečení a k tomu ještě kožené. Nakon

Typ: Koupě
    Vloženo: 13.02.2013