Honda CBR 125R (2009)

Vlastník MichalPro96
Vloženo 19.6.2010
Aktualizováno 13.2.2013

Vloženo: 13.02.2013, Uskutečněno: 02.07.2012, Stav tachometru: 4000 km, Zhlédnuto: 5x

- Necelý měsíc po dokončení řidičských zkoušek (22.5.2012) jsem se vydal do PSí Praha. Předcházelo tomu velké zvažovaní, rozhodování a přemýšlení, zda má cenu pořídit si kvalitní motooblečení a k tomu ještě kožené. Nakonec padl verdikt, že pořídit si dvoudílnou motokombinézu by úplně tak špatné nebylo. Říkal jsem si, že tak těch 7-8let by při mém zacházení mohla vydržet a co postavy se týče, věděl jsem, že se dá komboška za nějaký ten peníz změnit ku postavě mé. Poté začlo vybírání na internetu, zjistil jsem, že ani jedna z uvedených konfekčních velikosti mi nebude, takže padla volba na šití na míru. Mohl jsem si vybrat vlastní design, ale strašně se mi líbila barvná kombinace "seriově" vyráběná a docela padla i k moji motce. Zamiloval jsem se a začal plánovat kdy se vypravit na změření..

14dní před dovršením konce školního roku jsem byl u pejsků, složil jsem zálohu, nechal se změřit a čekal tři týdny na výrobu mého hacafraku.

Den po vysvědčení (30.1.2012)mi přišla SMS s tím, že kombi na mě čeká a je připravena k vyzvednutí. Následující pracovní den jsem se sebral, skočil na vlak a jel jsem si pro ni. Když jsem vcházel do obchodu, bylo něco málo po dvanácté. No, odcházel jsem, bylo po páté, vzal jsem s sebou přítelkyni a dobře jsem udělal, jelikož bych to všechno sám nepobral (a alespon poznala, jak si osoby mužského pohlaví připadají na nákupech s drahými polovičkami ). Nakoupil jsem na sebe kompletní výbavu, přilbu, rukavice, boty, kombošku a funkční prádlo. Přítelkyni jsem koupil helmu aby si nemusela pořád půjčovat mojí mamky. No spokojený usedám do vlaku a vyrážím ku domovu, srdce uspokojené, avšak bankovní účet téměř na absolutní nule.

Do teď si říkám, že jsem neudělal chybu, že jsem šel do psů!
Obsluha byla velmi vstřícná, se vším poradila a díky ní jsme také dobře vybrali. Nakonec jsme dostali slevu asi 4tis za to, že jsme u nich nakoupili celý "komplet", takže to také potěšilo.

Zakoupené věci:
- kožená motokombinéza COBRA
- přilba SHARK S 900c
- boty Sidi Fusion (černé)
- rukavice Kore
- přilba SHARK 800s

Za kvalitu fotek níže přiložených se omlouvám.
Kombi je zrovna natřená balzámem, takže se leskne jak psí kulky
Mám s ní zažitý pád ze 70 Km/h, klouzal jsem se 12-13metrů po asfaltu po zadnici a je jako nedotčená.
Mám s ní zatím zažito nějakých 7tis km za sezonu 2012 a se vším jsem spokojen, padne mi pořád, chrániče jsou tam, kde mají být. Doufám, že mě bude doprovázet ještě dlouho, bůh ví, třeba si jí vemu s sebou do hrobu.

• Držák + pouzdro na GPS/mobil

Dlouho jsem hledal něco, kam bych mohl připevnit můj mobil. Jelikož GPS se mi kupovat nechtěla, padl tedy jasný favorit a to byl právě mobil. Umí skoro to samé co GPS, takže nebylo co řešit. Pořád jsem přemýšlel, jaký

Vloženo: 13.02.2013
    Uskutečněno: 22.01.2013