Blata 125 Motard (2011)

Vlastník Aleš-ák
Vloženo 31.5.2012
Aktualizováno 10.11.2013

Vloženo: 11.02.2013, Uskutečněno: 11.02.2013, Stav tachometru: 18524 km, Zhlédnuto: 8x

No,jak bych asi začal ..Zprvu jsem si myslel,že budu kupovat obě pneumatiky Sava MC32,ale po úvaze,která mi toto překazila byla,že Savy jsou sice lepší pneumatiky než original Mitas ale jsou poměrně drahé a na to,že to chci po sezoně 2013 prodat,tak jsou to zbytečně vyhozený peníze Nakonec jsem změřil hloubku dezénu předního běhounu a zjistil jsem,že ještě sezonu pneumatika vydrží Zadní pneu byla sjetá opravdu hodně. .Měl jsem nabídku odkoupit skoro novou Mitasku za 750kč (normálně stojí cca 1000kč) a tak jsem neváhal a koupil jsem jí.K tomu jsem si přikoupil originál spojkové lanko,které by mělo být lepší konstrukce než to co tam mám teď.Alespoň budu mít nějaké do rezervy. .Po odmontování obou kol jsem přední opět namontoval,ale předtím jsem vyleštil hliník a vydrhl ráfek..U zadního kola následovalo:Vyprání řetězu,vyčištění toho hnusu okolo kola,kryt řetězu s krytem od sekundárního kolečka a umytí ráfku..Samozřejmě když už jsem byl v tom,tak jsem nastříkal držák třemu u kterého se loupala barva Poté následovalo přezutí kola,montáž kola do motorky a namazání řetězu.
Už jen čekám až se počasí vyřádí a já budu moct vyrazit na silnice,jestli se tomu dá tak říkat

Aleš-ák (1) napsal 14.02.2013 v 21:36

Marek-Musím,nemůžu se na to koukat jak se to všechno loupe
Jinak tvoje heidenau už jsem nesehnal a taky jsou drahý.Nechci do toho moc sypat prachy,na podzim pude z baráků a potom už budu vrážet peníze do nového GSka,Transalpa nebo Freewinda

125Marek (10) napsal 14.02.2013 v 20:57

Koukám, že všechno lakuješ Jináč další možnost místo Sava MC 32 jsou moje Heidenau

Aleš-ák (1) napsal 12.02.2013 v 10:26

Taky jsem viděl jiný.Usuzuju to podle roku výroby nebo co měli prostě zrovna po ruce tak to tam mrskli

Martic (13) napsal 11.02.2013 v 22:05

Jako nová... nebo spíš ještě lepší . Jinak, koukám že ty máš úplně jinej držák třmenu (asi odlitek) . Já ho mám ze silnýho ocelovýho plechu. Ale už jsem viděl i jiný typ než tyhle dva

• Pac a pusu =D

S Blatou jsem prožil opravdu dobrodružství,je to super mašina do začátků,doporučil bych jí začínajícím jezdcům ale i tomu kdo si chce zablbnout. Tak ať novému majiteli slouží poctivě :-) a nezlob tam :-D Zdáj :-D

Typ: Prodej
    Vloženo: 10.11.2013
    Uskutečněno: 10.11.2013
  • Bike fun

http://www.youtube.com/watch?v=T3KfJDi5-Sc Menší sestřih z dnešní odpolední vyjížďky :-)

Vloženo: 24.10.2013
    Uskutečněno: 24.10.2013
  • Blata BXM 125 autumn riding HD

Kratší vyjížďka po okolí ;-) http://www.youtube.com/watch?v=guNGix7UicQ VIDEO SI PUS'Ť V HD !

Vloženo: 22.10.2013
    Uskutečněno: 23.10.2013