Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Martinpetricek2
Vloženo 14.5.2010
Aktualizováno 4.2.2013

Vloženo: 04.02.2013, Uskutečněno: 04.02.2013, Zhlédnuto: 4x

Tak zima je dlouhá , jelikož se v posledním dnu oteplilo a slezl trochu sníh,tak sem se rozhodl že zase protočím motor,a nechám ho ohřát. Pripravuju si baterku k nainstalování do motorky ,všechno v pohodě,vytáhnu ven ,motorka chvilku točí než se zaplní karbec a dostane se benzíd do válce,pak ihned chytá a drží krásně otáčky,sytič jsem jí nechal chvilku dýl,po malé době už držela krásně volnoběh a už se ohřejvala pomalu i voda v chladiči ,říkám si super,všechno jde i funguje jak světla tak i všechno ostatní. Jenže jak tak poslouchám motor a výfuk po dlouhé době,připadá mě ,že se ozývá ložisko na klice,nebo vačce. Před zimou to bylo slyšet pouze za studena a za tepla už nic,ale tedka to bylo slyšet i za ohřátí těsně pod provozkozkou,a to se mě moc nelíbí.. Uvidíme jak to dopadne,ikdyž vím že mě to taky jednou čeká a motor na to má už plný nárok,ale já jí věřím ale přeci jen až budou finance a řádný čas tak se na to vrhnu a něco s tím udělám Jelikož mám před maturou tak bych nerad měl v mysli generálku a nebo rozborku motoru,natož mrtvý motor. .

Martinpetricek2 (0) napsal 16.02.2013 v 17:11

Jop jak sem to protáčel podruhý tak už to zase bylo tak jako dicky ,nárok na to už má A na sezonu se už sakra těším

grovestreet (0) napsal 16.02.2013 v 14:25

Jojo snad to bude v pohodě ale kilometrovým nájezdem by to možné bylo že? Už ať je sezona

Martinpetricek2 (0) napsal 05.02.2013 v 15:12

no já jenom doufám :D ale dělá mě to už vcelku dlouho,ale tedka víc, no uvidí se po zimě až se zase dostane do tempa

Martic (13) napsal 04.02.2013 v 21:47

To se ti třeba jen zdálo. Po dlouhý zimě se člověku zdá o všech čertech

• Slavnostních 60 000 km :D

Dneska před vyjížďkou mě nechtěla motorka chytit pak chytla a pak zase chcípla tak jsem ani už nedoufal že se dneska svezu, ale nakonec čapla a běhej dnešního 70 km výletu se nic nestalo :D Takže mám krásných 60 tkm ,sn

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.03.2014
    Uskutečněno: 20.03.2014
  • Nová zadní pneu IRC

Již je tomu skoro 20tkm a zadní pneu je zase za povolenou hranicí 1,6mm :-D tím pádem jsem našel na netu za 1200 i s poštou což je dobrá cena ,pneu přišla do 3 prac dnů od nákupu. Trošku sem se bál aby mě nepřišla něaká

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.07.2013
    Uskutečněno: 17.07.2013
  • STK

Tak jsou to zase 2 roky a TK je tu zase, 4 kila sem vypláznul a v pohodě jsem prošel. tak zase na 2 roky klídek :D

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.07.2013