Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Martinpetricek2
Vloženo 14.5.2010
Aktualizováno 4.2.2013

Vloženo: 04.02.2013, Uskutečněno: 04.02.2013, Zhlédnuto: 9x

Jelikož mě štvalo jak kamera MD 80 nahrávala jenom 45 minut záznamu,rozhodl jsem se udělat upgrade a vyměnit baterii za nějakou s větší kapacitou,ale při zachování stejné V taci Rozebral jsem kamerku a koukám 3,7 V hmm tedka eště sehnat nějakou baterii která má tolik ,ale větší kapacitu , napadla mě baterie z mého starého mobilu Sony Ericsson,kouknu na volty a supeer 3,7 V a kapacita kolem 900 mAh ,jenže na tento mobil mám nejlepší vzpomínky a mám ho jako náhradní ,kdyby něco . No nic jelikož mám Samsunga Galaxy S1 říkám si, no tady je baterie o dost větší kapacitou kolem 1500 mAh,při 3,7 V. Hmm Hledám obchody kde by se dala sehnat za co nejméně penez,a všude docela draho. No zkusím hledat na jiného Samsunga a vida na aukru končící aukce s novou originální bateríí na S. Galaxy S2 která má ještě větší kapacitu o pár set mAh a ta cena jenom 100 kč + pošta asi 30 kč.Ihned kupuju . Druhý den mám baterii doma a už to začíná jak to zapojit ,aby se dala baterka nabíjet a i vypojit kdyby něco.První pokusy začaly na propojení pomocí 2,5 mm Jacku,ale jakcové mají hrozmě malinký kabílek ,mohl by se zlomit.Tuďíž zase začlo přemýšlení a ejhle USB ideální kandidát na propojení .Oddělávám zadní kryt ustříhávám původní pidi baterku a připájím novou na USB naštěstí ,ale opravdu megaštěstí bylo že doma mám hafo nevyužitelnejch USBček tak 2 bohužel musím zničit abych měl klasickýho samce USB a jedno mikro USB,ale to sem nedomyslel že potřebuji také USB samicu ,hledám ,hledám a jejda jedna se na mě usmála tak sem jí hnedka použil po přeizolování nastalo složení a test Paráda baterka je nabitá kamera natáčí,a ejhle zastavilo se nahrávání a kamerka se vypla, ,nevím čím to bylo,a už sem začínal byt naštvaný ,že sem si odpálil baterku i s kamerkou. Naštěstí mám šikovného kamaráda,který mě zachránil a přeflešoval kamerku tak ,že nahrává videa po 5 minutách a zapínání pomocí dostupnějšího tlačítka z boku také bodlo vypínání řešil také pomocí tlačítka z boku a poté rozpojení baterky jímž mu opravdu za tuto službu a pomoc při upravě a zprovoznění děkuji Super kamerka nahrává po 5 minutách čož zaručí že když se kamera vypne předčastně nebo náhodně tak mě zbude aspon něco záznamu a ne že se smaže celé video v kuse Další menší problém byl s napájením baterie,do doku nejde dát protože kabeláž je zaizolovaná a jiný způsob nmebyl než využít USB čka na konci baterky a připájet zezadu káblík na nabíjecí dok zapojeno odzkoušeno vše plně funkční dok spolupracuje velmi dobře a díky zapojení USB funguje i ukazatel nabití jupí jsem opravdu spokojený,baterie mě vydrží tak 5x 2Hodiny jízdy což je výborných cca 10 hodin záznamu Horší to pak bylo s kartou ,musel jsem si pořídit rychlejší a hlavně s větší velikostí,ale na alze měli výprodeje a slevy tak jsem toho využil Pro tuto kamerku doporučuju všem hlavně ty rychlejší paměťovky jelikož mám zkušenost s tím že když příjde náročnější okolí tak ta kamera na tu kartu to zapíše rychle a velké množství dat a kamera se zasekne a nebude nahrávat a kapacitu doporučuji tak minimálně 8 gb to vystačí kolem těch 2 hodin a 10 minut nepřetržitého záznamu bohužel také jsem zjistil ,že nové kamery co se dají sehnat na aukru už jsou pěkně šitské nesedí zpracováním,mnohem horší kvalita záznamu a bohužel nedají se přeflešovat na to aby nahrávaly záznam po 5 minutách ( bohužel 1 video v kuse muže ve formátu FAT 32 nahrát jenom 4 gb videa,takže po 4 gb videa se nahrávání vypne a musí se zapnout znova když je třeba 8 gb karta),Výhody to má jenom že ta baterie tam vydrží hodinu a pul čistého záznamu,ale s mizernou kvalitou jak zvuku tak i obrazu.Takže jsem rád za tu co má ještě velký žlutý označení data a času,která se dá takto upravit. (y) ta nová už má malý šedivý rozmázlo v pravém dolním rohu.

• Slavnostních 60 000 km :D

Dneska před vyjížďkou mě nechtěla motorka chytit pak chytla a pak zase chcípla tak jsem ani už nedoufal že se dneska svezu, ale nakonec čapla a běhej dnešního 70 km výletu se nic nestalo :D Takže mám krásných 60 tkm ,sn

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.03.2014
    Uskutečněno: 20.03.2014
  • Nová zadní pneu IRC

Již je tomu skoro 20tkm a zadní pneu je zase za povolenou hranicí 1,6mm :-D tím pádem jsem našel na netu za 1200 i s poštou což je dobrá cena ,pneu přišla do 3 prac dnů od nákupu. Trošku sem se bál aby mě nepřišla něaká

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.07.2013
    Uskutečněno: 17.07.2013
  • STK

Tak jsou to zase 2 roky a TK je tu zase, 4 kila sem vypláznul a v pohodě jsem prošel. tak zase na 2 roky klídek :D

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.07.2013