Blata 125 Motard (2011)

Vlastník Aleš-ák
Vloženo 31.5.2012
Aktualizováno 10.11.2013

Lakování držáku světlometu

Vloženo: 02.01.2013, Uskutečněno: 02.01.2013, Stav tachometru: 18524 km, Zhlédnuto: 8x

Protože byla velká večerní chlastací akce na silvestra ještě daleko rozhodl jsem se pustil z dlouhé chvíle do rozebrání,nalakování a zpětného smontování držáku světlometu a tachometru..Tak si otevřu pivko že jo,musiku a du na to..
Odmontuji masku,světla, tachometr s blinkrama a začal jsem odmontovávat pravý držák světlometu 3 šrouby šly v pohodě a při tom posledním jak na potvoru nešel povolit / Bylo málo místa a moje zručnost se taky ztrácela ,protože jsem si dával na čas a už jsem si otevřel 3tí dvanácku / ale abych jsem se k tomu vůbec dostal , tak jsem ho zkoušel naklepávat a mnoho dalšího dokonce i domlouvání ale nic! Tak jsem se slušně naštval vzal jsem za ten plech a ejhle šroub povolil, tak jsem ho vyndal.. Druhý držák šel už v pohodě. No a hurá na obroušení,odmaštění a lakování.Stříkl jsem to plničem a šel jsem kalit
Na Nový rok příjdu k těm držákům a chytnu se za hlavu Stará barva mi vylezla a udělala mapy,tak následovalo znovu obroušení a znova lakování už teda né plničem páč ten mi došel ale nějakou bílou barvou co jsem našel,bylo tam psaný že na radiátory,tak jsem to tam plácl a kašlal na to.Cca po 3 hodinách jsem na to kydl stříbrnou metalízu a nechal jsem to zaschnout.
Třetí den jsem přišel že to pudu namontovat,montuju,montuju a nejde mi tam napasovat dálkový světlo,nakonec jsem tomu domluvil a šlo to , Když už bylo vše smontované,tak při zapnutí klíčku nesvítil tachometr, už jsem si říkal proč jsem se na to nevysral Tak zase rozebrat masku a potkávací světlo a už to vidím vyškublý drátek ze svorkovnice.,Bylo to způsobeno tím,že dřív byla ohlá a jak se za ní vzalo tak upad drátek...Po spravení a smontování to funguje vše jak má ..Ale řeknu vám byla to jebačka

Aleš-ák (1) napsal 06.01.2013 v 16:35

Jiříku mám to za potřebí Lepší se takhle srát z motorkou než se ženskou

Goro-Pohy (0) napsal 06.01.2013 v 14:15

Máš to za potřebí ? Takle se i motorku trápit...

Aleš-ák (1) napsal 03.01.2013 v 22:11

No jdou pěkně špatně a máš pravdu jsou daný v lepidlu aby se nepovolily

Martic (13) napsal 03.01.2013 v 10:48

Ty bys měl dělat profesionálního lakýrníka . Jinak, jednou jsem chtěl ty šrouby taky povolit a vůbec mit to nešlo (asi zalepený v barvě), tak jsem se na to radši vykašlal.

• Pac a pusu =D

S Blatou jsem prožil opravdu dobrodružství,je to super mašina do začátků,doporučil bych jí začínajícím jezdcům ale i tomu kdo si chce zablbnout. Tak ať novému majiteli slouží poctivě :-) a nezlob tam :-D Zdáj :-D

Typ: Prodej
    Vloženo: 10.11.2013
    Uskutečněno: 10.11.2013
  • Bike fun

http://www.youtube.com/watch?v=T3KfJDi5-Sc Menší sestřih z dnešní odpolední vyjížďky :-)

Vloženo: 24.10.2013
    Uskutečněno: 24.10.2013
  • Blata BXM 125 autumn riding HD

Kratší vyjížďka po okolí ;-) http://www.youtube.com/watch?v=guNGix7UicQ VIDEO SI PUS'Ť V HD !

Vloženo: 22.10.2013
    Uskutečněno: 23.10.2013