Jawa 350/360 panelka (1962)

Vlastník Martin2265
Vloženo 18.2.2012
Aktualizováno 29.5.2014

Vloženo: 23.12.2012, Uskutečněno: 23.12.2012, Zhlédnuto: 21x

Jak to vše začalo
Když mi bylo asi zhruba 14 roku tak sem se shlédl v motorkách i přesto že sem měl pěkný koníček RC modely ale motorky mě nikdy předtím nějak netáhli.Vše to začalo dědovou babettou když sem si ji načerno pujčoval a jezdil po lese ale nic netrvá věčně počase nato přišel tak s ježděním byl konec... ale to už jsem si dělal řidičák na skupinu AM...
V pruběhu prázdnin sem si za flašku slivovice sehnal svoju Babettu sice byla nepojízdná ale šikovné ruce kutila ji během 3dnu spravili udělal jsem naní zrovna GO motoru na té sem jezdil tak rok a půl pak mě omrzela a chtěl jsem něco silnějšího, volba padla na pionýra pač sme doma našli starý TP. Pincka sem sehnal za 1000 od jednoho chlápka bez TP, tak sem udělal nový štítek a šlo se na uřad vyřidit nové papíry vše proběhlo vpořádku a mohlo sa jezdit i STK prošel to sem se docela divil nato v jakém stavu byl.
Čas utíkal a bližili se 18 a já přemýšlel co dál a volba padla na domácí značku JAWA za ty 3roky se mojim snem stala 350panelku ale neměl sem dost financí tak volba padla na 250ku panelku sice stála nehorázně moc dneska bych tolik peněz už nedal zato ale čert to vem stalo se.
Byla to moje první velká motorka po pionýrovi ale mojim sne byla 350 panelka jelikož v té době sem začal v učení chodit po fuškách tak sem měl furt stálí slušný příjem tak se začalo šetřit jednoho dne sem objevil že kusek od města prodává motor 350/360 tak sem šel hned poněm a tím se to vše odstartovalo, stačilo to už jen vyřídit papírově a mohlo se vesele jezdit cca za 14 dnu sem zní měl 350/360 panelka splněný sen.

• 5min po 12cté

Prvních 10000km od Go motoru bylo bez jediné poruchy jen jsem lil benzín a dělal pravidelnou rutinní údržbu ale po těch 10000 se začali objevovat nepříjemné vibrace a z motoru se začalo ozývat šramocení a tak mi to nedal

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.03.2016
    Uskutečněno: 16.03.2016
  • Vánoční Burácení 2014

Velmi podařená akce počasí nám přálo na max :)

Vloženo: 30.12.2014
    Uskutečněno: 24.12.2014
  • Letiště Popice

Poslední vyjíždka v letošní sezoně byla zakončena řáděním na letišti v popicích ;)

Vloženo: 19.11.2013
    Uskutečněno: 08.09.2013