Yamaha YZF-R1 (2010)

Vlastník VendaPohodarH9
Vloženo 10.10.2012
Aktualizováno 29.3.2014

Vloženo: 02.12.2012, Uskutečněno: 01.12.2012, Stav tachometru: 3100 km, Zhlédnuto: 2x

Nedalo mi to, a tak jsem si dneska zase trochu hrál.
Koukám se na berušku zezadu a říkám si co mi tam vadí. AHA už vím. TY DEBILNÍ STUPAČKY SPOLUJEZDCE . Kouknu se ze spoda a je mi to jasné. Chudinka malá tolik matroše na takovej nesmysl. Vidím dva šrouby, ale již letmým ohledáním je mi jasné, že tudy cesta nepovede. A tak sundavám sedlo, sedlo spolujezdce, vyndavám baterku. No co, stejně jsem jí chtěl dát do tepla. Koukám, koukám kde jsou ty čtyři šrouby co to drží? No foto dodám zítra. Jen ve zkratce pro zvědavé. Fór je v tom, že ty šrouby jsou pod kastlĺkem na baterku. Jenomže ten musí ven a to znamená demontáž vrchní části zadního plastu spolu s kryty laufů a asi deseti dalšíma hovadinama včetně rozpojení lanka zámku sedla spolujezdce (taky půjde do kytek) a menší části elektroinstalace. Pak už jen dva šroubečky a kastlík je venku. HURÁ. Čtyři masivnější imbusy zatažené barvou na závitech a hoj celý ten těžký duralový monument letí do bedny. Zbývá jen nahradit delší původní osmičky kratšími a POZOR ze spodu je nutné dát velké podložky, neboť spodní krycí plast má větší vodící otvory pro ten stupačkový masiv.
A hotovo. Hovadina na tři hodiny, ale stálo to za to. Je teď taková ladnější a navíc chci dát místo sedla spolujezdce plast, tak na co stupačky že?
Jo a jinak velmi kladně hodnotím dělený zadní plast na horní a dolní moc dobré při demontáži oproti Hornetkovi, kde to bylo v celku. Ale jinak to ostatní je na Chocholouška popř. na velmi silné nervy. V tomto zlatý naked .

• Nutnost k pohodlnosti cestování

Tak jsem dnes po delší době navštívil prodejničku Yamahičku Vrbovičku. No zprvu jsem tam jel jen proto, že jsem měl na dílech objednán šroubek a futérko do krytu řetězu, páč se to povolilo a leží to kdesi v republice. Ve

Vloženo: 14.05.2013
    Uskutečněno: 14.05.2013
  • První jarní projížďka

No tak už bylo na čase, abych tu svojí prdelku taky trochu vytáhl. Pravdou je, že hlavním hnacím motorem byla výměna brzdové kapaliny a následná kontrola, jak to brzdí. No povedlo se, ještě údržba řetězové sady a hurá na

Vloženo: 12.04.2013
    Uskutečněno: 11.04.2013
  • PVA Letňany MOTOSALON 2013

No tak jak jsem naznačil v předešlém článku, navštívil jsem v rámci své narozeninové oslavy i veletrh MOTOSALON 2013 na pražském výstavišti v Letňanech a to z hlavního důvodu vidět své přátele z ISŠA Brno. Jak jsem již p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.03.2013