Yamaha YZF-R1 (2010)

Vlastník VendaPohodarH9
Vloženo 10.10.2012
Aktualizováno 29.3.2014

Vloženo: 04.11.2012, Uskutečněno: 04.11.2012, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem v sobotu v podvečer vyrazil na výlet. Na to, že je listopad, bylo krásně. Teplo bylo akorát to trochu foukalo. Ani jsem nevěděl kam pojedu, tak jsem vlítnul na Strakonickou, na Shellce docpal plnou a děj se vůle boží. Dojel jsem až na hranice, otočil se páč ven se mi nechtělo a tradá domu. Před chvílí jsem se vrátil tj. neděle 4.11.2012 v 01:00 hod. Jako výlet hůůstej, teplota motoru prdelky nepřesáhla 70°C. Prostě krása. Najeto cca 300 km. Co mě ale točilo jsou ty Michelíny hlíny co tam cpou z výroby. Zlatý Dunlop Sportmax Qualifier. Ty kaučuky od obézního panáčka to je děs. Přední kolo ještě jakžtakž, ale to zadní to byla hrůza, nejel jsem víc jak 180 km/h a ztažená řiť. Myslel jsem, že jsem na vodě s kajakem. Tohle půjde okamžitě dolů. Při nižších rychlostech (tak do 120 km/h) to byla pohoda, ale pak strašný. Dojel jsem v pořádku, teď se už hřeju v posteli a brouček spinká v garáži.
Jinak jízdní vlastnosti na jedničku, to co si dovolím s Érinkou, bych si na Hornetkovi nelajznul. Podle mě je to luxusní cesťák a když to chce někdo huntovat na okruhu s pánem bohem. Já s postupujícími zkušenostmi stále více cítím, že jsem našel t!o, co jsem hledal. Cesťák se sportovním duchem a neváží to pomalu 270 kg jako VFR 1200. To nic proti Hondě. Tak všem bikerům a bikerkám krásný zimní čas a hodně supr vylepšení pro mazlíky na příští sezonu

• Nutnost k pohodlnosti cestování

Tak jsem dnes po delší době navštívil prodejničku Yamahičku Vrbovičku. No zprvu jsem tam jel jen proto, že jsem měl na dílech objednán šroubek a futérko do krytu řetězu, páč se to povolilo a leží to kdesi v republice. Ve

Vloženo: 14.05.2013
    Uskutečněno: 14.05.2013
  • První jarní projížďka

No tak už bylo na čase, abych tu svojí prdelku taky trochu vytáhl. Pravdou je, že hlavním hnacím motorem byla výměna brzdové kapaliny a následná kontrola, jak to brzdí. No povedlo se, ještě údržba řetězové sady a hurá na

Vloženo: 12.04.2013
    Uskutečněno: 11.04.2013
  • PVA Letňany MOTOSALON 2013

No tak jak jsem naznačil v předešlém článku, navštívil jsem v rámci své narozeninové oslavy i veletrh MOTOSALON 2013 na pražském výstavišti v Letňanech a to z hlavního důvodu vidět své přátele z ISŠA Brno. Jak jsem již p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.03.2013