Kawasaki Z 750 (2008)

Vlastník Blackie750
Vloženo 3.7.2011
Aktualizováno 4.11.2015

Vloženo: 08.09.2012, Uskutečněno: 06.09.2012, Zhlédnuto: 5x

Ideální počasí na vyjížďku - ani vedro, ani zima... Ale bylo smutno - začíná být cítit podzim, i když se sluníčko snažilo pochmurné myšlenky na blížící se konec sezóny rozehnat.
Pár nemilých zážitků - nečekaně (změna od neděle) pěkně vyfrézovaná cesta na Slapy, jeden šílouš-motorkář, který to klidně švihne kolem kolem vás ač zrovna také předjíždíte (a hned za ním poldové...), ale i občasné pobavení - to třeba když Váš spolujezdec po přečtení vašeho kalamitního deníku o začátcích na motorce na vás začne pro jistotu brát takový ohled, že vás na podolském nábřeží předjede i prkenně sedící slečna na skůtru se šátkem Bridget Jones kolem hlavy - na druhou stranu jsem se už dlouho takhle nenasmála (A spolujezdci vděčné díky - i když bylo tohle úsměvné, jeho tolerance a ohleduplnosti si velmi vážím a oceňuji jí ).
No - snad se ještě zadaří urvat jeden den next week, násl. týden čtyři dny výlet motorkou mimo Prahu a ten další 4 dny Řím, takže snad v říjnu ještě pár kiláků s Blackie dáme. Ale už teď je mi zase smutno, že přijde zima a... raději ani si nepředstavovat... Nejraději bych si jí dala na zimu do ložnice

• Smutek...

30.10.2014 jsem Blackie prodala. Byl to před čtyřmi dny "už" rok a když to píšu, mám slzy na krajíčku stejně, jako když jsem ji vezla přes Prahu novému majiteli. To ale vlastně nebyly slzy na krajíčku. To jsem brečela do

Typ: Prodej
    Vloženo: 04.11.2015
    Uskutečněno: 04.11.2015
  • Rok 2013...

A je tady konec srpna :-( Ani nevím, kolik jsem toho letos najezdila, hodně cest bylo cílených na obhlídku případného domečku ke koupi, jiné byly relaxační a užívala jsem si samoty. Ani snad nemůžu napsat, že Kawka je

Vloženo: 25.08.2013
    Uskutečněno: 24.08.2013
  • Realita

Realita, pro kterou mám pochopení... :)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 05.01.2013