Suzuki GZ 125 (2000)

Vlastník J.V.
Vloženo 15.7.2012
Aktualizováno 11.9.2023

Vloženo: 07.09.2012, Uskutečněno: 07.09.2012, Stav tachometru: 54997 km, Zhlédnuto: 14x

Tak konečně se mi podařilo motorku přihlásit. Netušil jsem, že se to tak povleče.
Ještě že už je to zamnou.
Začínám jezdit. Pomalu si na ni zvykám. Jiný způsob řazení, jiná citlivost, jiné zvuky. Je toho spoustu, na co nejsem zvyklej. Ale pronikám do toho rád.

Pustil jsem se do udržovacích oprav. Vyměnil jsem olej, filtr a pro jistotu i hlavní řetěz, brzdové destičky.

Kvůli STK jsem tam dal na rychlo přední blatník z MZ. Asi ho tam nějaký čas nechám. Nevypadá to zas tak hrozně.

Také jsem začal přizpůsobovat dle libosti své. Koupil jsem si kufr a brašny. Ten kufr k této motorce asi moc nesedí, ale jsem rád, že tam mám velký uzamykatelný prostor. Zároveň to funguje jako opěrka pro spolujezdce.

Až našetřím peníze, přijde na řadu výfuk. Je docela prorezlej. Původně jsem ho chtěl přebrousit a přetřít ale vzhledem k rozsahu ( který se pomalu zvětšuje ) bude asi jednodušší koupit novej. Až za dlouho přijde na řadu sedlo, to bude asi drahý a není to zas tak akutní. časem byc si i rád přimontoval padáky.

Aleš-ák (1) napsal 29.12.2012 v 13:10

tak už konečně dolaď pár detailů a bude NICE

• Rozloučení

Tak je motorka prodána. Tak už nejsem motorkář. :-| Tak se s vámi loučím. A přeju hodně pohody bez nehody.

Typ: Prodej
    Vloženo: 11.09.2023
    Uskutečněno: 11.09.2023
  • Do Plumlova

Krásný volný den. Tak se někam zajede. Z Blanska - Lažánky -Lipovec - Drahany - Plumlov. Plumlov - Ohrozím - Stínava - Protivanov - Němčice - Rájec - Blansko. Krásná pohodová projížďka

Vloženo: 21.04.2018
    Uskutečněno: 21.04.2018
  • Do Jevíčka

Z Blanska do Jevíčka a zpět. Bylo krásně. Větrno ale ne příliš.

Vloženo: 06.07.2016
    Uskutečněno: 06.07.2016