Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Lady_Letty
Vloženo 19.5.2011
Aktualizováno 15.5.2013

Vloženo: 11.08.2012, Uskutečněno: 22.07.2012, Zhlédnuto: 2x

Tak jsme se zas jednou rozhodli někam vyjet... Tohle léto tolik nejezdíme, nejspíš se neshodujeme ve volném čase... Ale když už, tak to za to stojí Tentokrát jsme se jeli podívat směr Fláje. Počasí příjemné, dokud nevyjedete do kopcí Ale přežít se to dalo :) Perlička jezdí po popravách jako drak, zas jak nová, neměla jsem s ní ani jediný zádrhel, nic. Jen tak dál :) Třeba bude jezdit nadosmrti

uznevim (1) napsal 30.08.2012 v 17:18

Fláje jsou klasika výlet na motorce

• Rozloučení

Tak a je to tady... Po dvou letech odjela Perlička k novému majiteli do Ústí... :) Loučení bylo rychlé, možná až moc... Ale.. přece nebudu taková citlivka :D :D Doufám že bude sloužit přinejmenším tak jak sloužila mně

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2013
    Uskutečněno: 15.05.2013
  • Výlet do Klatov

Řekla jsem si, že až bude Perlička v pořádku, hodlám s ní udělat nějaký delěí výlet. Návštěva rodiny v Klatovech mi přišla jako dostatečně dlouhá vyjížďka :-) Cestu Budyně - Klatovy jsem si naplánovala přes Kladno, Ber

Vloženo: 11.08.2012
    Uskutečněno: 26.07.2012
  • Motosraz Píšťany

Tak zase po roce na nejbližší sraz co může být :-D Už jsem měla perličku v plné parádě a dokonce zvukem předčila i nějaké ty choppříky :-DD Konečně nás vesnických z okolí jela i větší parta.. Minule to bylo chabé

Typ: Sraz
    Vloženo: 11.08.2012