Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Lady_Letty
Vloženo 19.5.2011
Aktualizováno 15.5.2013

Vloženo: 11.08.2012, Uskutečněno: 16.06.2012, Zhlédnuto: 4x

Tak zase po roce na nejbližší sraz co může být Už jsem měla perličku v plné parádě a dokonce zvukem předčila i nějaké ty choppříky Konečně nás vesnických z okolí jela i větší parta.. Minule to bylo chabé Sraz moc pěkný, bylo tedy parádní vedro, ale co čekat v létě žejo

Luky18 (0) napsal 27.11.2012 v 15:21

příští rok zkus i třeba sraz ve Zlonicích pořádanej NeZmoTama . Máš to kousek od domova a atmosféra je tam řekl bych skvělá :)

• Rozloučení

Tak a je to tady... Po dvou letech odjela Perlička k novému majiteli do Ústí... :) Loučení bylo rychlé, možná až moc... Ale.. přece nebudu taková citlivka :D :D Doufám že bude sloužit přinejmenším tak jak sloužila mně

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2013
    Uskutečněno: 15.05.2013
  • Výlet do Klatov

Řekla jsem si, že až bude Perlička v pořádku, hodlám s ní udělat nějaký delěí výlet. Návštěva rodiny v Klatovech mi přišla jako dostatečně dlouhá vyjížďka :-) Cestu Budyně - Klatovy jsem si naplánovala přes Kladno, Ber

Vloženo: 11.08.2012
    Uskutečněno: 26.07.2012
  • Vyjížďka Fláje

Tak jsme se zas jednou rozhodli někam vyjet... Tohle léto tolik nejezdíme, nejspíš se neshodujeme ve volném čase... Ale když už, tak to za to stojí ;-) Tentokrát jsme se jeli podívat směr Fláje. Počasí příjemné, dokud

Vloženo: 11.08.2012
    Uskutečněno: 22.07.2012