ČZ 175/470 (1965)

Vlastník MasterX
Vloženo 18.10.2011
Aktualizováno 30.9.2013

Další lak dole, další linky...

Vloženo: 02.07.2012, Uskutečněno: 02.07.2012, Zhlédnuto: 7x

Tak jsem sundal neorigo lak ze zadního blatníku, pod ním byl opět docela hezký původní lak a podle zbytků origo linek jsem ho i nalinkoval. Taky jsem nalinkoval kastlík na nářadí.

Dál jsem se věnoval rychlopalu. Původní plynovou rukojeť někdo oříznul, takže měla vůli, dotyčnej to vyřešil podložkou z tlusotýho kartonu. Práce s plynovou rukojetí která má vůli cca centimetr do strany je docela únavná, takže jsem kanibalizoval vedle stojící vrak mustanga kterej zapůjčil dcela hezkou rukojeť Už to zase sviští jak má.

Poté jsem se zabýval podsedlovými plechy - jemně přebrousil, odmastil, natřel základem, překitoval a teď brousim a brousim... Jde to blbě, ale myslím že to půjde. Pak je čeká ještě nějaký dokitování detailů, stříknutí dalším základem, jemné přebroušení a vrchní černej lak. Snad se mi podaří nalakovat tak, aby to zapadalo do celkovýho stavu motorky.

Výjimečně jsem vzal do garáže foťák, takže jsou i nějaký solidnější fotky. Vyfotil jsem i pár dalších drobností, který jsou v plánuá udělat - přední blatník, pravá strana nádrže, ...

Těšim se až bude hotovo, pak udělám nějaký fotky komplet motorky někde venku

• Nová pneu

Tak už mi tady nějakou dobu ležela nová Mitaska H-01 na zadní kolo a právě včera nastal den D. Ráfek potřeboval odrezit zevnitř a přetřít základem, nová duše Awina původem z Vietnamu a už se zase dá jezdit :-) Časem by b

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.09.2012
    Uskutečněno: 03.09.2012
  • Vyjížďka do Krkonoš...

Tak dnes najeto cca 160 km, cílem byla krkonošská obec Bratrouchov, byla i enduro vložka :-) Já jel na 470, táta na 487, cesta hezky ubíhala, jen 487 došel cestou zpět benzin - i když se u těch hramatejch nádrží zdá že t

Vloženo: 05.08.2012
    Uskutečněno: 05.08.2012
  • Myslím že dolinkováno :-)

Tak zdá se že hotovo... přední blatník potřeboval trošku vyklepat, překitovat a cáknout načerno přední část, pak linky a tradááá... ale to nic nemění na faktu že jsem furt nenahodil novou zadní pneu! :-D Holt hraní si s

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.07.2012