Honda CBF 500 (2004)

Vlastník Mr.Kev
Vloženo 29.5.2012
Aktualizováno 10.2.2014

Vloženo: 18.06.2012, Uskutečněno: 16.06.2012, Stav tachometru: 30200 km, Zhlédnuto: 12x

Tak jsem se v sobotu 16. 6. účastnil kurzu bezpečné jízdy pod názvem „Uber plyn“. Akci pořádal BESIP s Libereckým krajem a sešlo se nás opravdu dost, kde rozdělení do tří skupin plně zaměstnalo celý okruh. Sraz začínal od 7:30 a končilo se v 17:30, po zapsání jsme dostali voucher na příjemnou universální snídani (párek a pečivo), dobrou bábovku, kafe co hrdlo ráčí a minerálka celé dopoledne zdarma... hezké uvítání. Na dráze probíhala praktická část výuky a vzhledem k vedru, jaké panovalo, jsme se rádi vraceli do učeben, na teoretickou část. Ta se skládala z techniky motocyklu, dopravní psychologie, základní kurz zdravotnické pomoci a nějakého toho úvodu, proč jsme na místo vůbec dorazili.
Celkově kurz působil kvalitním dojmem, měli jsme příjemné instruktory, kteří jsou opravdu profíci ve svém oboru. Po natrénování základních věcí (hlavně brzdění očima mi šlo dobře) nás vypustili, jak psa za postřelenou kachnou, na okruh. Po půlhodinovém mučení těla i gum, jsme se rozloučili a výcvik byl ukončen. Za celý den nekápla ani kapka, ale přesto jsem byl mokrý až na kost.

Resumé: 13 hodin v sedle, bezvadný lidi, instruktoři i organizace, jen bylo nelidský vedro a po cestě zpátky mě zase chytla křeč v koleni.

• Nová sada gum Michelin PR4

Nová sada gum, Michelin Pilot Road 4 za 7500Kč včetně přezutí a vyvážení ze servisu a eshopu ABMOTO.CZ. S prací jsem spokojen a cena odpovídající.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.04.2015
    Uskutečněno: 29.04.2015
  • Nové opletené brzd. hadice + brzdová kapalina

Výměna starých brzdových hadic za nové Hel v černé barvě včetně černých oček ;-) Nová kapalina DOT 5.1 Využil jsem kompresoru kamaráda na odvzdušnění soustavy s novou kapalinou a brzdy opět působí trochu více důvě

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.02.2014
    Uskutečněno: 10.02.2014
  • Výměna oleje, čištění vzduch. filrtu, pískování a lakov

Nová olejová náplň Proprání vzduchového filtru K&N a impregnace speciálním olejem Pískování svodů a nahození nové barvy na svody (černá) Opět vše děláno na koleni (mimo pískování), vše bez problémů a funkční.

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.02.2014