Honda CBR 600F Sport (2001)

Vlastník MichalZX6R
Vloženo 11.3.2012
Aktualizováno 15.3.2015

Most 31.5.12

Vloženo: 05.06.2012, Uskutečněno: 31.05.2012, Zhlédnuto: 5x

Tak po tříletý pauze zase na okruh! Vzniklo to vlastně nevinně, jel jsem tam pracovně a motorku jsem si vzal s sebou "kdyby to jako vyšlo" No a ono to vyšlo a mohl jsem se hodinku vozit s novinářema. Všechno fungovalo perfektně, do servisu motorky jsem investoval čtvrtinu její ceny (což nebylo tak těžký, když stála 4 pětky ) a tak brzdy nevadly, nic se nehřálo, neklepalo, všechno fungovalo a já byl víc a víc při chuti, takže to nemohlo dopadnout jinak, než jsem si "přikůpil" od Racetracku dvě zbylé dvacetiminutovky a závod. Bohužel první dvacetiminutovku jsem stihl jen z půlky a druhou jsem si taky neužil kvůli přerušení z důvodu ošklivého pádu neznámého vojína... Takže rovnou do závodu :-o Na startovním roštu jsem stál poprvý, kolem mě všechny motorky upravený závodní speciály a moje 11 let starý cébro bylo snad jediný v celým startovním poli s RZ, světlama, blinkrama a zrcátkama A to nebyla jediná premiéra - od čtvrtýho kola začalo pršet! Dojel jsem samozřejmě poslední, ale dojel jsem a užil jsem si to perfektně. Už se těším na příště!

Tomo (0) napsal 06.06.2012 v 14:14

taky o něm uvažuji rozhoduji se mezi f a sport jinak ostatní 6 sporty mi připadá že jsou na mně velký at se ti daří čau Tom

Sphere (1) napsal 06.06.2012 v 14:00

zjistila jsem až teď náhodou, že ses vrátil od kawy k Hondě a ještě k tomu nesmrtené cbr F Mě taky ostudu na okruhu neuělala Ať to jezdí!