Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Lady_Letty
Vloženo 19.5.2011
Aktualizováno 15.5.2013

Vloženo: 04.06.2012, Uskutečněno: 17.03.2012, Zhlédnuto: 8x

Motorka měla jít na opravy přes zimu, ale bohužel se na řadu dostala až v březnu. Už od předchozího majitele za běhu motoru v něm neco "cinkalo"... Kluci mi říkali, že to nebude nic vážného, že to sezonu ještě vydrží a pak, že se perlička rozebere a mrkneme co tam je za bordel :D Tak se cebro rozebralo, ...to jak bylo očesané... bez motoru a všech těch plastiků ... bože to vypadalo jak dětské odrážedlo :D

To cinkání nakonec nebylo vůbec nic vážného, jen nějaké pérka a vyvažovací hřídel. Když už byla motorka rozebraná, je nový i olejový filtr (resp. síťka :D ). Většinu plastů, hlavně těch předních jsem nechala svařit, jeden byl prasklý okolo díry na šroub, asi někdo moc utahoval... Další měli občas malé prasklinky nebo byly trošku poškrábané. Prostě jsem ženská a tyhle malé věci mi nedaly spát no :D Takže plastiky jsu svařené a nově nalakované. Všechny na černo, i ty spodní, co bývaly hnusně stříbrné. :) Plasty na zadku vypadají pořád jak nové... A nádrž také ještě nemělo cenu nějak brousit a lakovat ;) Odevšad jsem sundala staré a trochu zašlé samolepky CBR a 125R, zustalo jen logo Hondy :)

Jako třešničku na dortu jsem nedávno výhodně pořídila laděný výfuk Arrow, z motorky bourané na předek zůstal on v celku a vypadá i zní prostě úžasně!!! Jak nějaká 250 :D Za touhle mrškou se hned při první cestě každý otáčel a čekal co to vyjede za mašinu :D Prostě Perlička je v naprostém pořádku jak po technické stránce, tak po vzhledové. Vypadá lépe, jak kterékoli nové cebro :)

• Rozloučení

Tak a je to tady... Po dvou letech odjela Perlička k novému majiteli do Ústí... :) Loučení bylo rychlé, možná až moc... Ale.. přece nebudu taková citlivka :D :D Doufám že bude sloužit přinejmenším tak jak sloužila mně

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2013
    Uskutečněno: 15.05.2013
  • Výlet do Klatov

Řekla jsem si, že až bude Perlička v pořádku, hodlám s ní udělat nějaký delěí výlet. Návštěva rodiny v Klatovech mi přišla jako dostatečně dlouhá vyjížďka :-) Cestu Budyně - Klatovy jsem si naplánovala přes Kladno, Ber

Vloženo: 11.08.2012
    Uskutečněno: 26.07.2012
  • Vyjížďka Fláje

Tak jsme se zas jednou rozhodli někam vyjet... Tohle léto tolik nejezdíme, nejspíš se neshodujeme ve volném čase... Ale když už, tak to za to stojí ;-) Tentokrát jsme se jeli podívat směr Fláje. Počasí příjemné, dokud

Vloženo: 11.08.2012
    Uskutečněno: 22.07.2012