KTM 660 SMC (2003)

Vlastník Jafoun
Vloženo 8.3.2012
Aktualizováno 17.7.2015

Praskly podsedlak + par veci kolem

Vloženo: 03.06.2012, Uskutečněno: 03.06.2012, Zhlédnuto: 13x

Prasknul mi uchyt vyfuku na podsedlaku protoze byl vyfuk chycenej natvrdo bez silentbloku. Nehcal jsem to svarit, sice to neni zadna parada, ale ucel to plni. Pouzil jsem silentblok z original vejfuku , tak to snad bude dobry.
Taky jsem konecne sjednotil blinkry a zadni ktery kvuli vibracim porad praskaly pridelal na takovy samodomo konzolky chyceny na silentblokach. Zatim to drzi :)
Dale mi prisla cistici sada na DNA filtry, takze jsem vzduchac vypucoval a je jak novej:)

Trochu jsem laboroval se sekundarnim prevodem a zkousel ruzny moznosti, motorku jsem koupil s prevodem 16/44 a mozna to je az zbytecne kratky. Na blbnuti v zatacka parada, ale jak se mam presunout nekam dal tak je to otrava.. pri rychlostech nad 100km/h se uz musi motor dost tocit a neni to ono.Pak jsme sel na 16/42 a ani ta zmena nebyla moc znat, dali jsem zkusil16/38 a to bylo zas naopak moc do rychla, takze to vypada rozumnej kompromis bude 16/40.

A pridavam fotku jak mam na motorce resenou spinaci skrinku

• Jeden z prvnich driftu...

Vloženo: 01.08.2012
    Uskutečněno: 01.08.2012
  • Prubezne info

Tak na motorce mam najeto asi 5000km, mam za sebou 3 vymeny oleje a stalovani ventilu,zadni gumu sjetou uz skoro na platno, ale szil jsem se s ni paradne a v zatackach je to neuveritelnej dravec, neni problem pojezdit le

Vloženo: 01.08.2012
    Uskutečněno: 01.08.2012
  • Vyroba a montaz doplnku

Na motorce uz mam neco malo najezdino a dostavam ji do ruky, jsem naprosto unesenej z toho co si k ni v zatackach na rozbitejch okreskach muzu dovolit. Protoze mam kalhoty pres boty a neustale je propaluju o koleno ve

Vloženo: 07.05.2012
    Uskutečněno: 07.05.2012