Kawasaki VN 1500 (1996)

Vloženo 31.3.2012
Aktualizováno 24.4.2012

První dojmy a zkušenosti

Vloženo: 22.05.2012, Uskutečněno: 22.05.2012, Zhlédnuto: 1x

Tááák máme něco málo spolu najeto cca 1000 km. Jediná malá závada se vyskytla, vyskočil mi káblík od ventilátoru a na křižovatkách jsem samozřejmě začal vařit. Spotřeba se pohybuje od těch 7 do 7,5 L na 100km. Co se řazení týče, je pravda že rychlosti se nepřekrývají a jsou od sebe dost daleko, taky nejsme podle roku výroby nejmladší a člověk to musí vychytat jak a kdy jakou rychlost při jaké rychlosti, trošku lovíme občas. Co jsem ale na fórech hodně četl byli stížnosti, že to nemá 5. rychlostní stupeň. Musím říci, že toto mě nechybí vůbec, při 100km/h si to přede jak koťátko a jezdit s tím nějak rychleji dost dobře nejde. Respektive jde, na dálnici jsem zkusil 140km/h a chtělo to dál, ale prostě tohle je cruiser a těch 140 bylo značně nepříjemných a bolelo mě dost za krkem. Doufám, že to teda nezakřiknu, ale zatím jsem moc spokojený. Je to strašlivý valník a člověk musí dávat bacha kde zastavuje, jak zastavuje, na křižovatkách, na parkovištích na měkčích terénech, zkrátka je to těžkej mamlas, ale zase jakmile se rozjede holčička, tak co do ovladatelnosti je to baletka.

• Údržba po zakoupení

Takže dnes mi přišla nová baterie a nový olejový filtr. Krom výše zmíněného proběhne o víkendu ještě výměna brzdových kapalin a chladící kapaliny. Taková klasika si myslím po zakoupení ojetiny. No a taky ať ji mám holčič

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.04.2012