Simson S 51 Elektronik (1990)

Vlastník B-o-B
Vloženo 5.11.2008
Aktualizováno 5.3.2013

Vloženo: 08.11.2008, Uskutečněno: 08.11.2008, Stav tachometru: 300 km, Zhlédnuto: 3x

Tak denska jsem dělal pořádek v garáži čistil a opravoval s tatou auta. Jelikož bylo docela teplo a já měl otevřenou garáž,tak jsem neodolal a svojeho červeného miláčka chtěl projet kolečkem kolem baráku,jsou to jen 2 ulice. Jelikož jsem byl jen v montérkách a bez helmy jen nalehko,bez jakých koliv doplňků,které by při jízdě měly být, Samozřejmě i bez dokladů.To se rozumí. Nastartoval jsem jel nad barák jednu ulici a zase zpátky. Jelikož kanalizátoři a cestaři u nás mají kompletně rozjebanou a rozkopanou cestu,jelikož všecko dávají nové,tak je všude plno bordela na cestě včetně dlažby. Protože nad barákem máme alej a tak je zase komlet plná listí,vypadá spíše jako kompost,tak s úsměvem na rtech jsem se na konci ulice otočil a jedu směrem k baráku abych ji už na zimu do jara mohl zagarážovat. Jenže pod listím byla asi dlažba nebo co, vyhodilo mi to kolo přední,které se hned smýklo..s Hnědýma trenkama se jsem v relativně malé rychlosti snažil asi 5 m s takto neklidným strojem manévrovat jako Valetino Rosi při 200km/h a už ke konci neúspěšného manévrování jsem začínal chápat,že prostě s mojim milovaným a udržovaným strojem pudu dolů. Tak jsem jen už zauvažoval jak to udělat abych stroj nějak neponičil a v pádu jsem si pomáhal nohou opřenou o cestu a rukou,kterou jsem nadzvedával motorku aby se jí nic nestalo,brousil asfalt a nějakým šterkem co ty kurvy ztrácejí z tatrovek po cestě.Motorka jen s vyhlou stupačkou, podřeným blatníkem a urvanou kuličkou na páce přední brzy..zatím tedy,je to lepší než jsem čekal..ruka sice sedřená od lokte až po malíček,ale to se zahojí. První a doufám poslední pád na motorce. Fotky v galerii jsou ještě před pádem, po pádu doma jak to spravím.

• Dovybavení

Tak chrchlík jelos na jaře dostal jako dáreček nové zrcátka, gumy s pláštěma a novou baterii. Za to jakou za ty roky mi udělal službu si to fakt zaslouží stařenka moje :-DDDD a to je přitom jen o 6 let papírově starší n

Vloženo: 19.07.2012
    Uskutečněno: 19.07.2012
  • Nedělní hrabání se ve stroji

Tak po výborné dnešní projížďce na XJR jsem k večeru se pustil do opravy chrchlíka. Dostal nové zdrcátka, nové výfukové koleno s těsnění, jelikož závit na válci je už jedlý (nešvar elektroniků) tak snad to teď vydrží jel

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 20.05.2012
  • Výměna svíčky a fajfky

Teď jsem do práce jezdil asi 4 dny na chrchlíku a jaksi špatně startoval a podlední den při jízdě začal drobně vynechávat jakoby, čili se koupila nová svíčka a hned i faja za necelých 160 kč :-) a startuje napoprvé a jed

Vloženo: 10.05.2011
    Uskutečněno: 06.05.2011