Jawa 350/639 (1991)

Vlastník Smokee
Vloženo 3.11.2008
Aktualizováno 1.10.2012

Vloženo: 06.11.2008, Uskutečněno: 06.11.2008, Stav tachometru: 9489 km, Zhlédnuto: 3x

Tak dnes jsem podnikl prvni delsi cestu. Prez vsechno doporuceni, vynechat kopcovity teren(moto po vybrusu), jsem se vydal z HK na Trutnov. Rani mlhy v kazdem ,,udoli,, me daly zabrat, ale nakonec jsem zdarne dorazil na misto urceni. Navrat se konal v odpolednich hodinach kdy bylo pocasko napoklid a tak jsem ji holku nesetril.
Poznatky: Jelikoz je cela jawka nakopla na predek tak me po tech cca 100km docela bolelo za krkem a zada si taky vytrpela, ale vidim to spis na spatnou helmu, ktera me nuti zaklanet palici. Jinak urcite teto jizdy nelituju, i kdyz jsem pekne promrzl, odpoledne to plne kompenzovalo ;). Takže vic takovejch jizd!!!

• Orlicky - zemsk brana

Tak jsme zas jednou naplanovaly vyjizdku nekam dal nez jenom kolem komina. Slovo dalo slovo zavolalo se par lidem a melo se vyrazit kdybych opet ja nezaspal a neprijelo o 20min dyl. To ale nebylo nic oproti zjisteni ze j

Vloženo: 01.07.2009
    Uskutečněno: 14.06.2009
  • Moravský kras

Paradni projizdka. Z HK směr Brno to teda neni zrovna krasna cesta pro jawu ale dalo se to. Vse nam vynahradil cil cesty, kde se jelo krasnou prirodou podel ricek. Ve dvou jsme to kotlily skoro furt na plnej a řádnice ma

Vloženo: 01.07.2009
    Uskutečněno: 13.06.2009