Jawa 50/05 (1966)

Vlastník djangi
Vloženo 25.10.2011
Aktualizováno 27.1.2013

Vloženo: 05.12.2011, Uskutečněno: 05.12.2011, Zhlédnuto: 3x

tak dneska mi došly ND a to halogenka a konečně nový vzduchák. Po namontování halogenky mi spadla čelist až na zem jak jsem viděl jak to září a má to malou spotřebu (zadní světlo svítí jasněji), bohužel rozdíl mezi tlumenýma a dálkovýma je nulový. Vyměnil vzduchák, rozdíl chodu motoru a "zvuk motoru" je jasný, bohužel to vypadá, že mám teďkom chudou směs, takže zítra rozebírám znova a doufám, že se konečně zmenší ta příšerná spotřeba :)

• přestala jet...

Dneska jsem jel jenom na druhý konec dědiny kde jsem dojel v pohodě až před barákem mi to zdechlo na volnoběhu (klasika, nejde to seřídit je v šoupátku velká prohlubeň), takže jsem to neřešil. Po asi hodině jsem chtěl od

Typ: Oprava
    Vloženo: 07.01.2012
    Uskutečněno: 07.01.2012
  • půlení motoru

21.11. 2011 dneska jsem se dokopal k tomu rozpůlení... po pár obtížích (jednak s prostory a jednak během půlení) jsem se dokopal až do převodovkové a klikové skříně, zjistil, že klikovka je úplně KO (ojnice má velkou vůl

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.11.2011
    Uskutečněno: 21.11.2011
  • půlení

vzhledem k tomu, že jsem dneska zjistil, že motor už je fakt na suchu (olej vytekl), zjevně mi dře primární řetěz o kartery, tak jsem se rozhodl motor co nejdřív aspoň rozpůlit a vyměnit aspoň ty drobnosti a hlavně slepi

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.11.2011