Honda CBF 600S (2008)

Vlastník Guitarista
Vloženo 2.8.2009
Aktualizováno 5.12.2011

Vloženo: 05.12.2011, Uskutečněno: 05.12.2011, Stav tachometru: 22044 km, Zhlédnuto: 4x

Blíží se konec roku a já jsem se konečně dokopal něco napsat. Motorka je naprosto bezproblémová. Mám najeto přes 22000 km a prozatím mě nepostihla žádná technická závada. (ťuk, ťuk, ťuk)

Motorku jsem vybavil 12V zásuvkou a pomocí Hama držáku na plexi používám na delší cestování autonavigaci Navigon. Jsem s tímto řešením naprosto spokojen. Navigace je přesně v zorném poli a neodvádí mé oči od situace přede mnou.
Na motorce mám namontované držáky kufrů od Givi a visí na nich na bocích Kappy K33N a na hoře sedí "dětská vanička na koupání" Kappa K53. Mám tedy skoro 120 litrů a to už opravdu stačí.

Na jaře mě čeká PRVNÍ přezouvání báječných Michelin Road Pilot 2. Vydržely mi tedy skoro 25 tisíc kilometrů. Neuvěřitelné. Spolu s nimi přijde na řadu i řetězová sada a standartní servis ve 24 tisících. Takže se šetří už teď.

Na druhou stranu motorka poliká jen benzín - a ne moc - stále okolo 4,5 l/100km a to prosím jezdím převážně ve dvou a když už jedu sám, nějak ji nešetřím. Když se nezanedbá pravidelná údržba, jsem přesvědčen, že mě musí přežít... Prozatím ani nekoukám po něčem silnějším.

Takhle mašina prostě splňuje všechna má očekávání a komukoliv bych ji doporučil. Vstříc dalším sezonám ZDAR všem!

• Padáky a závažíčka od Rutana

Nainstaloval jsem závažíčka a pádaky od Rutana. Maximální spokojenost, vše sedí tak jak má a navíc: vypadají nádherně!!! :-) Obrázek si udělejte sami!

Vloženo: 24.07.2012
    Uskutečněno: 24.07.2012