Jawa 50/05 (1966)

Vlastník djangi
Vloženo 25.10.2011
Aktualizováno 27.1.2013

Vloženo: 14.11.2011, Uskutečněno: 14.11.2011, Zhlédnuto: 1x

dneska jsem k večeru spíš z nudy zase nakopl tuto 05tku, světla se rožly tak normálně a naraz to začlo zářit, jak kdybych to klasicky točil na plné otáčky... Hodil jsem na to čočky zkoušel jsem nechat běžet motor jestli se to zas nepotentuje, ale ono nic... říkám zkusím se ještě podívat jestli drží všechny kabely tam kde a jak mají, takže jsem sundal parabolu, všechny šroubky OK, tak jsem to teda poskládal a jel projet po dědině... Celou dobu jsem to držel vcelku na volnoběh (Vmax byl jak záběhový, takže tachometrových cca 35km/h), protože to ani nemělo cenu točit, když jsem viděl :) jel jsem všelijak jak mě napadlo, potkal jsem kámoše poklábosil (motor zase schladl), kopnul jsem, pořád to zářilo, dojel jsem domů pořád světla na rozdávání :) takhle se mi to líbí když to slouží... :)) snad to tomu zůstane... jinak takhle zářit světla na volnoběhu na pionýrovi jsem fakt ještě neviděl... ;) :)

• přestala jet...

Dneska jsem jel jenom na druhý konec dědiny kde jsem dojel v pohodě až před barákem mi to zdechlo na volnoběhu (klasika, nejde to seřídit je v šoupátku velká prohlubeň), takže jsem to neřešil. Po asi hodině jsem chtěl od

Typ: Oprava
    Vloženo: 07.01.2012
    Uskutečněno: 07.01.2012
  • halogenka, vzduchák

tak dneska mi došly ND a to halogenka a konečně nový vzduchák. Po namontování halogenky mi spadla čelist až na zem jak jsem viděl jak to září a má to malou spotřebu (zadní světlo svítí jasněji), bohužel rozdíl mezi tlume

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.12.2011
    Uskutečněno: 05.12.2011
  • půlení motoru

21.11. 2011 dneska jsem se dokopal k tomu rozpůlení... po pár obtížích (jednak s prostory a jednak během půlení) jsem se dokopal až do převodovkové a klikové skříně, zjistil, že klikovka je úplně KO (ojnice má velkou vůl

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.11.2011