Jawa 50/05 (1966)

Vlastník djangi
Vloženo 25.10.2011
Aktualizováno 27.1.2013

Vloženo: 12.11.2011, Uskutečněno: 12.11.2011, Zhlédnuto: 5x

Zjístil jsem, že jak to žere 4l, tak už to asi fakt zbytečně honím, nalil jsem 3l benzínu a když člověk tu 1 a 2jku nehoní na plný kotel dokud nestíhá zápalko, tak se s tím dá jezdit i vcelku úsporně... Horší je, že mi zase začaly blbnou světla a to tak, že při studeném motoře to svítí nádherně a vcelku jak štak vidím, po zahřátí to zničeho nic blikne na dálkových tma, na tlumených se dá dojet, ale v terénu, kde to neznám, nebo je štěrk, tak jsem posr**** až za ušima. Někdy jak vletím do ďury, nebo to chytne nějaký otřes, tak se to zase vzpamatuje, tak buď je někde nějaký čudný kontakt, nebo to asi bude chtít natáhnout novou elektriku... Jinak při posledních jízdách už to ani nevynechávalo, tak kdo ví no :) tím líp :P, stává se konečně zase spolehlivá, chytá ikdyž je vroucí a i v těchto zimách co tady kolují posledních několik dní se to dá nastartovat kopačkou :) sice to chvilku trvá, ale co by člověk u takového stroje chtěl :P

• přestala jet...

Dneska jsem jel jenom na druhý konec dědiny kde jsem dojel v pohodě až před barákem mi to zdechlo na volnoběhu (klasika, nejde to seřídit je v šoupátku velká prohlubeň), takže jsem to neřešil. Po asi hodině jsem chtěl od

Typ: Oprava
    Vloženo: 07.01.2012
    Uskutečněno: 07.01.2012
  • halogenka, vzduchák

tak dneska mi došly ND a to halogenka a konečně nový vzduchák. Po namontování halogenky mi spadla čelist až na zem jak jsem viděl jak to září a má to malou spotřebu (zadní světlo svítí jasněji), bohužel rozdíl mezi tlume

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.12.2011
    Uskutečněno: 05.12.2011
  • půlení motoru

21.11. 2011 dneska jsem se dokopal k tomu rozpůlení... po pár obtížích (jednak s prostory a jednak během půlení) jsem se dokopal až do převodovkové a klikové skříně, zjistil, že klikovka je úplně KO (ojnice má velkou vůl

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.11.2011