Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Dinso
Vloženo 5.1.2011
Aktualizováno 13.3.2013

Vloženo: 30.10.2011, Uskutečněno: 30.10.2011, Stav tachometru: 35500 km, Zhlédnuto: 6x

A je tu zas konec sezóny. Léto nic moc počasí. Najel jsem cca 4,5 tis Km. Za tu dobu ani jedna porucha nebo problém (myslím na motorce). Na mašinu jsem si konečně zvykl. Je to poslušná holka. Měl jsem obavy z váhy ale musím konstatovat že pro cestování je to lepší. ta mašina prostě sedí i když na okruhy není zr7 stavěná. Pořídil jsem nové zadní pneu, zase Dunlop tentokrát Roadsmart. Slušné pneu za slušné peníze. Přes zimu plánuji olej ale tentokrát 10w/50. Přeci jenom moje mašina je staršího data vydání a kdo ví kolik má nalítáno. Tenhle olej by měl zkulturnit zvukové projevy linoucí se z motoru. Taky musím zkontrolovat nebo spíš vyměnit spojku. Neprokluzuje ale je taková gumová.

• Lauf

Zkoušel jsem do ladáku dát na zkoušku "vyjímatelnou homologační vložku". Člověk si pak připadá jak na nějakém skútru. Až do 6tis. otáček je slyšet pouze motor a ne výfuk. Dynamiku to nesnížilo, ale rozdíl byl v průběhu v

Vloženo: 30.10.2011
    Uskutečněno: 09.07.2011
  • První zkušenosti

Na podzim koupeno, zazimováno. Ještě v zimě jsem vyměnil olej. Dlouho jsem váhal a nakonec to vyhrál Repsol Moto Sintético 4T 10W/40, samozřejmě i olejový filtr. Je to polosyntetika, "doporučuje ho Honda" a když je dobr

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.04.2011