Honda XL 650V Transalp (2002)

Vlastník koudelka_v
Vloženo 24.8.2011
Aktualizováno 27.5.2015

Vloženo: 05.09.2011, Uskutečněno: 31.08.2011, Zhlédnuto: 7x

Taková malá odpolední vyjížďka, celkem ujeto 115 km. Vydali jsme se s manželkou do Kerska, očíhnout místo, kde se točil náš oblíbený film - Slavnosti sněženek ( myslím netřeba představovat ). Přes vesničky jsme
jeli do města Kouřim (kdo tam nebyl, doporušuji zastavit a město si projít a navštívit park), za městem jsme odbočili na vísku Lipany, kde je na kopci mohyla na památku bitvy. Po cca 15 min odpočinku jsme pokračovali do Sadské. Ve městě probíhá oprava silnice, odbočili jsem před staveništěm vpravo...silnice končila zátarasem...máme enduro, tak to přes menší mez střihneme na chodník a hlavní silnici ;o) Přes Hradišťko přijíždíme do Kerska. Na první křižovatce zatáčíme doleva a na dlouhé rovince se kocháme lesem a chatama. Nalézáme hájenku, zastavujeme a jdeme se občerstvit. Ptám se jednoho z hostů, zda je místní a může nám něco o natáčení říct...je. Dozvídáme se,že se tu točili pouze exteriéry, hostina ve film. atelérech...hájenka prošla i několika stavebníma úpravama. Pak nám poradil, kde najdeme chatu spisovatele B. Hrabala. Dojíme česnečku ( v nabídce mají kančí se šípkovou om. i se zelím ), dopijeme a jedeme se na chatu podívat. Pak kousek po Hrabalově stezce projíždíme Kerskem, jsou to lesní cesty. Pak se napojíme na silnici a přes Velenku, Starý Vestec, Český Brod a Kostelec nad Č.Lesy se vracíme domů. Počasí přálo, polojasno a žádné vedro. Třeba to někoho inspiruje a udělá si výlet do této oblasti ;o)

jakattara (9) napsal 08.09.2011 v 15:39

Jééééjda. Takový Mohelničák s plnou polní, ale sám jsem jel jen 15km/h. Bobek fakt dostal zabrat :( .

koudelka_v (6) napsal 06.09.2011 v 13:09

Moc diky! Drzim palce, aby vse vyslo a mohl jsi posilit! Padesatka pro cestovani ve dvou neni dobra, hlavne do kopcu se ji moc nechce...

jakattara (9) napsal 06.09.2011 v 08:53

Perfektní . U nás začíná žena se mnou toto moto nadšení taky sdílet, tak pokud dnes vše klapne a já začnu síliti noty, pořídíme silnějšího mazlíka a příští sezónu budeme vejletovati již ve dvou. Tedy my jezdíme i na pajdě, ale to si člověk na jednodenku moc troufat nemůže. Přeci jen ve dvo na Nimbusu mám průměrnou rychlost tak 45-50km/h. Ještě jednou pěkné a dík za info o zápisech.

• Berounsko 11. - 12.2012

Sobota 11.8.2012 V sobotu v pět hodin ráno zamačkávám budíka, začínám pomalu vnímat okolí a jako když slyším déšť…nesním, opravdu prší! Po dohodě s kámošema posouváme start na devátou hodinu a jdu se dospat. Počasí se

Vloženo: 21.01.2013
    Uskutečněno: 21.01.2013
  • Výlet na sever Čech

Sobotní vyjížďka na sever Čech se opravdu povedla...počasí super a na silnicích klidný provoz. Ze Sázavy jsme to vzali na Kostelec nad Č.Lesy, Český Brod, Lysou nad Labem, Benátky nad Jizerou...zastávka ve Mšeně. Dále na

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 19.05.2012
  • Servisní poznámky

4.4.2012 - výměna řetězové sady, dán řetěz DID 525 s X-kroužky.

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.04.2012