Suzuki GSX-R 750 (2003)

Vlastník enusim2
Vloženo 24.5.2011
Aktualizováno 24.3.2014

Vloženo: 05.09.2011, Uskutečněno: 05.09.2011, Zhlédnuto: 2x

Jelikož jsem dostal nabídku si moct vypůjčit motorku, tak jsem toho využil a na sradovi 600 jel s baťůžkem za kámošem do Liberce na víkend. Až na zpáteční vybouranou motorku úžasná cesta. Na trase za Kolínem směr Nymburk doporučuji ve vesnici Pňov zastavit na zmrzku,ale nedávejte si velkou nebo tam ztrávíte hodinu a budete cucat a cucat...:D jsem rád že jsem se mohl letos ještě povozit.

• rozprodej a rozebírání

Tak tady je pár foteč z rozebírání. motor byl z ramu venku za hodinku.musim uznat ze na me docela vykon. a smutny pohled na vsechny soucastky jak byly v kupe a ted se vali po zemi:-( rozebrani komplet motorky do sroubku

Typ: Prodej
    Vloženo: 09.09.2011
    Uskutečněno: 09.09.2011
  • prvni sportovni vylet

konecne se zadarilo a jeli jsem to protahnout po nasich okreskach. Poprve jsem motorce nalozil a ukazala co umi.jsem nadsenej.jedine co mi to kazi je ten sportovni posez,boli me ruce,to jsem zvedavej jak s bagazi a ve dv

Vloženo: 10.06.2011
    Uskutečněno: 10.06.2011
  • oprava

vrhnul jsem se rozebrat a poradne pridelat ovladaci prvky na pravem riditku.bohuzel se to cele i s plynem protacelo,tak jsem to gumou vevnitr vypodlozil a paradicka,ted vse drzi jak ma. Dale po vzoru poradneho majitele

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.06.2011