Honda CBR 600RR (2008)

Vlastník karCOOLka.600
Vloženo 3.11.2010
Aktualizováno 3.3.2012

Vloženo: 18.07.2011, Uskutečněno: 16.07.2011, Stav tachometru: 7940 km, Zhlédnuto: 3x

Tak jsme zase pokročili... více kilometrů, více zkušeností, pár štěrků, pár utáhlých zatáček.. a člověk je na jednu stranu vystresovaný a na druhou stranu získává mnohem větší jistotu a zjišťuje, že motorka vlastně není nepřítel, který vás chce při každém přeřazení vyhodit ze sedla, ale že to je docela milá a hodná kobylka, která dělá, co chcete
V sobotu jsme si dali s karCOOLkou a pánem, co mi špiní cejchy takovou malou okružní jízdu do Jičína cesta příjemná (až moc, řekla bych) .. rovinka .. nemám problém přidat na vysokou rychlost a přitom neustále pozorovat vozítka, která se chtějí připojit z vedlejší, předjíždějící idioti bez blinkrů, ptáčka na stromě, kočičku lízající si packu, děcko škrtící druhé děcko a další nějak nevýznamné věci rovinky by mi šly, ale upřímně? Rozpálit to na třista to umí každej vypatlanej 18-ti letej klučina, kterej si koupí litra a myslí si "já jsem bůh a vy se bojte" Na rychlost na rovince pyšná nejsem (i když také je to příjemné, po mých začátkách, kdy jsem jezdila všude 40km a myslela si, jaká je to závratná rychlost ) ale na co jsem pyšná hodně je na mé ovládání motorky v zatáčkách... vjíždím do nich už od 20km/hod vyšší rychlostí.. tudíž .. místo 50 jedu 70.. motorku dokážu ovládat, jak potřebuju, když si myslím, že zatáčku nedám, trochu přibrzdím..do zatáčky už karCOOLku nervu... Musím říci, že cítím, že se zlepšuji a okolí to tvrdí také... takže méně sebevědomí a více jezdit a to mě kurevsky baví!!! :-*

• MDŽ - 2

Ještě pár foteček...

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
    Tachometr: 12056km
  • MDŽ

Na tuto akci jsme čekali hodně dlouho a nedočkavostí jsem si okousala své gelové nehtíky :-D řekli jsme si, že to hodíme formou výletu a učení. Vzali jsme si s Táničkou dovolenou a v pondělí jsme si v klídku vystrojili m

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
  • www.uberplyn.cz - kurzy bezpečné jízdy

Tak to je za námi... kurz byl naprosto skvělý, instruktoři pomáhali seč mohli... bohužel je mi líto, že jsme dorazili dost pozdě, takže z celého programu jsem měla jen polovinu... ale i přesto ... neuvěřitelné, úžasné, s

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.04.2012