Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Lubos92
Vloženo 13.12.2008
Aktualizováno 12.5.2014

Vloženo: 14.07.2011, Uskutečněno: 06.07.2011, Stav tachometru: 36099 km, Zhlédnuto: 3x

Fotogalerie na stránkách westernovýho městečka

Fotogalerie ze stránek kapely, která se postarala o večerní program

Western motosraz na Westernovém městečku Šiklův mlýn (společně s tátou a jeho Yamahou XV 535 Virago). Počasí vyšlo (pršelo nám pouze po cestě tam, a to asi jenom 5 km). Na "Šikl" to máme kousek, ale naposled jsem tam byl v roce 2007 na Kabátech (to bylo poprvý, co jsem Kabáty viděl naživo a dost jsem si to užil), tak jsem si řekl, že se letos na ten sraz vydám - a určitě jsem neudělal chybu).

Na místo jsme dorazili někdy kolem desátý. Jestli se akce bude konat i příští rok, určitě vyrazím později, protože zrovna v tu dobu se tam nic moc nedělo.

Po poledni byla spanilá jízda po okolních vesnicích, které jsem se neúčastnil (tyhle hromadný jízdy mě moc nelákaj, proto jsem si dal radši pivo). Po ukončení spanilé jízdy už začal program, jako např. vystoupení místních tanečnic (to se mně líbilo), dále soutěže či divadlo (to bylo hodně povedený).

Lákadlem na tuto akci byl vstup zdarma pro motorkáře + porce prasete. Prase bylo vynikající, klidně bych si ještě jednu nebo dvě porce dal. O večerní program se postarala celkem dobře hrající kapela.

Na to, že byl vstup zdarma a celkem slušný počasí, tak motorkářů tam bylo míň, než jsem čekal. Ovšem na druhou stranu ve westernovém městečku v tu dobu spousta rodin trávila dovolenou, takže lidí celkem tam bylo víc než dost.

Akorát už jsem si vzal ponaučení: Příště rozhodně vyrazím aspoň o hodinu a půl později a z domu si vezmu nějaký pitivo (za pivo se mně 28 - 30 Kč fakt dávat nechce). I tak ale akci hodnotím kladně a mám velkou radost, že jsem se účastnil (první letošní sraz).

Najeto 51 km.

• -

1.4. - 3.5.2012: 1 407 km.

Vloženo: 07.05.2012
    Uskutečněno: 03.05.2012
  • -

Nová zadní guma Continental 110/80-17 M/C 57S TL ContiGO (719,- + 100,- za přezutí).

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.05.2012