Derbi Terra 125 (2010)

Vlastník PuciDerbi
Vloženo 29.5.2010
Aktualizováno 24.5.2011

Vloženo: 24.05.2011, Uskutečněno: 21.05.2011, Stav tachometru: 12129 km, Zhlédnuto: 4x

S kolegami sme sa dohadovali asi 2dni než sme sa dohodli a nakoniec zhodli na tom že teda 8€ za vstupné dáme aj keď tam ideme najskôr len asi na 1-2hodiny. Prišiel ten deň na ktorom sme sa tak dlho dohadovali zišlo sa cca 10 motoriek o objeme 50-125-350-500 :). Konečne po 40minutovom čakaní sme sa nakoniec rozhýbali nad mestom Trenčín sa zdvihol len modrý mrak keďže niektoré 2T išli asi na N2T-čku. úsek dlhy 28km sme išli tak cca 2,5hodiny :D po príchode a odchode sme sa zhodli na tom že sobotu prídeme aj so stanmi. Prišla sobota nejako nám počasie neprialo a všetci členovia nášho veľkého plánu odstúpili z dôvodu drobných prehánok tak nakoniec ostali dvaja členovia (ja a kolega na honde CX500) takže chytro sa zbaliť a natankovať, na zraze to už žilo v plnom prúde :) Nedeľa ráno: o 8rano so suchými ústami a hrdlom balíme stan a nahadzujeme veci na motorky..
kedze 28km tam a 28km naspať = 56km inak povedané malo tak sme si povedali či si nedáme nejaký malý trip po morave. Nakoniec s malého tripu sa stal skromný s pokojom na duši 280km výlet.

• Montáž padacích rámov

Po dlhej dobe som sa konečne dostal k motorkárom aby som čosi napísal :). Tak teda cez zimnú pauzu sa vyrábali a montovali padacie rámy a nosiče bočných kufrov takže sme zase o niečo viac Adventure :D či sú bočne kufre n

Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 30.04.2011
  • Zima prichádza

Tak derbinku som zveril do rúk jednej firme na výrobu zadných držiakov a padacích rámov. Motor ide ako hodinky stále a stále lepšie (uvidíme dokedy) hádam všetko je už nádherne zabehnuté. Prevodovka nádherne zapadá, brzd

Vloženo: 16.10.2010
    Uskutečněno: 16.10.2010
  • Zase na cestach

Tak konečne zase na cestách aj keď asi nie na dlho kôli počasiu.Cca asi pred týždňom mi prišlo opravené zadné koleso (dôvod klinec). na konci septembra pôjdem motorku zaviesť jednej firme na výrobu padacích rámov a zadn

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.09.2010