Suzuki GSX-R 600 (1998)

Vloženo 6.6.2010
Aktualizováno 18.10.2020

Násedlovice 24.4.2011

Vloženo: 25.04.2011, Uskutečněno: 25.04.2011, Zhlédnuto: 2x

Tak jsem se byl poprvé tento rok podívat v Násedlovicích. Trošku jsem se obával velkého provozu, protože tama měla vést objížďka, ale provoz byl minimální. Navíc i počasí bylo vydařené, silnice byla relativně čistá a nepřibyly na ní přes zimu žádné šrámy. Jezdím tam už čtvrtým rokem, ale jelikož jsem tam přes půl roku nebyl, tak jsem se začátku byl opatrný. Po pár jízdách nahoru a dolů jsem to ale dostal do ruky a už se jezdilo parádně. Gumy držely i přes jejich tříletou existenci, nepoznal jsem žádný rozdíl. Už by ale chtěly vyměnit, vzorek na boku je už na značkách, na zadní i prostředek. Jezdili jsme i s uživatelem spacir , ale jeho gumy nebyly v nejlepší kondici, tak po chvíli odjel. Až přezuje, tak to tam pěkně pojezdíme. Už se těším na další návštěvu násedlovických zatáček, jen ten benzín by mohl být levnější :).

• kroužení

To tak jednou v Násedlovicích..

Vloženo: 14.04.2011
    Uskutečněno: 14.04.2011
  • .

Tak už jsem ji byl testovat i v zatáčkách a nemůžu si jí vynachválit. Je krásně stabilní, rám je tuhý, brzdy brzdí dobře a pneumatiky drží jako přibité. S Yamahou se to nedá srovnat a to, že je těžší vůbec nevadí :)

Vloženo: 28.07.2010
    Uskutečněno: 28.07.2010