Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Dinso
Vloženo 5.1.2011
Aktualizováno 13.3.2013

První zkušenosti

Vloženo: 23.04.2011, Uskutečněno: 23.04.2011, Stav tachometru: 31000 km, Zhlédnuto: 1x

Na podzim koupeno, zazimováno. Ještě v zimě jsem vyměnil olej. Dlouho jsem váhal a nakonec to vyhrál Repsol Moto Sintético 4T 10W/40, samozřejmě i olejový filtr. Je to polosyntetika, "doporučuje ho Honda" a když je dobrej do Hondy tak moje postarší ZR7 ho také schroupe.
Vzduchový filtr nebyl také nic moc, dal jsem raději nový.
Promazal jsem co se dalo, na řetěz jsem koupil petrolej a nějakej sajrajt od Castrolu (Castrol Chain Lube Racing).

Přední pneu je jak nové (80%), zato zadní to je slabota (40%) ale snad mi tuto sezónu vydrží. Na předku mám Pirelli dragon wet front a v zádu to jistí Dunlop Sportmax D207. Obě pneu podle vzhledu již staršího data výroby a ani jedna z nich se již nevyrábí. Z počátku se v zatáčkách trochu vlnil zadek, nakonec pomohlo nafoukat zadek na 2,8 (výrobce říká 2,5).

Spotřeba je zatím okolo 6-7 litrů, čekal jsem míň ale mám tam laďák a pomalu také nejezdím tak se asi není čemu divit.

• A je po sezóně

A je tu zas konec sezóny. Léto nic moc počasí. Najel jsem cca 4,5 tis Km. Za tu dobu ani jedna porucha nebo problém (myslím na motorce). Na mašinu jsem si konečně zvykl. Je to poslušná holka. Měl jsem obavy z váhy ale mu

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.10.2011
    Uskutečněno: 30.10.2011
  • Lauf

Zkoušel jsem do ladáku dát na zkoušku "vyjímatelnou homologační vložku". Člověk si pak připadá jak na nějakém skútru. Až do 6tis. otáček je slyšet pouze motor a ne výfuk. Dynamiku to nesnížilo, ale rozdíl byl v průběhu v

Vloženo: 30.10.2011
    Uskutečněno: 09.07.2011