Yamaha XTZ 660 Tenere (1996)

Vlastník kupahousek
Vloženo 31.5.2010
Aktualizováno 11.5.2014

Vloženo: 15.03.2011, Uskutečněno: 15.03.2011, Zhlédnuto: 2x

Tak jsem byl včera pro značky a uzavřít konečně nějaký normální pov. ručení... no skok z 2400,- na 1400,- z Kooperativy na Kooperativu mě potěšil, jen nechápu kde to prvně baba mohla vyhrabat, když mě tak natáhla.
No mazal jsem dom, že se projedu. oblíknul jsem se jak na polární výpravu... došel jsem do garáže... co jsem mohl to jsem shodil Vytáhnu mašinu pustím benzín, chytlo to a najednou koukám jak mi to cáká na hnáty... Díky zaseknutýmu plováku Přes půllitru benzínu všude okolo a já myslel, že se vzteky rozskočím.
No nešlo to, ale sundávat nádrž se mi nechtělo... naklonění to zastavilo, ale nastartovat se mi to díky totálnímu uchlastání a mokrý svíčce už nepodařilo... taky baterry v prdeli Joooooo začíná jaro

• Výměna oleje a filtru

Je to znát(Castrol GPS)... vytekla hodně černá břečka. Gumy si sedly... spotřeba klesla na 4,5l/100

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.05.2011
    Uskutečněno: 16.05.2011
  • Sezóna je tu

Tak se jí po zaseknutém plováku a totálnímu uchlastání a vybití podařilo rozchodit. No chvilku to dalo než jsem na třetí pokus zjistil, že mi prdla pojistka u nabíječky :-D, pořád jsem si říkal, jak to může tak debilně

Vloženo: 22.03.2011
    Uskutečněno: 22.03.2011
  • Brzdy brzdičky

Už loni to moc nebrzdilo, tak jsem se vrhnul na výměnu brzdovky, že v tom bude asi chyba... vyměnil jsem, odvzdušnil jsem, no ale stálo to za prd. tak rozebrat, jeden váleček nevyjížděl, tak vše vyčistit,no ale stejně ž

Typ: Oprava
    Vloženo: 15.03.2011