Suzuki DR 350 (1994)

Vlastník Sally06
Vloženo 8.6.2009
Aktualizováno 23.1.2012

Vloženo: 06.03.2011, Uskutečněno: 01.03.2010, Zhlédnuto: 8x

Na jaře už ani nevim kdy přesně asik Březen a Duben jsem nejezdil.Dva měsíce se koumalo proč jede DR na 50% výkonu!Fšichni tadyk unás mi říkali,že jsem něco dojebal v karbecu,protože jsem ho čistil a celou zimu jsem nejezdil,takže byl bordel v karbcu.Tadyk jste mě skoro téměř fšichni poslali dopr... jaký jsem debil a nedám to do servisu,ale jako student a pravý vidlák jsem,tak učinit nechtěl,protože finance na to nebyli!Takže jde poznat co sem chodí za lidi!!Nakonec jsem to pořešil se známým,který nakonec problém v podstatě vyřešil,protože to bylo v elektrice a ne v karbecu... Když se proměřila cívka a altík a špekulovalo se nad tím,že bude špatná řídící jednotka.Když jsem se díval na ceny,tak mě přešla oprava!!Teda potom co jsem nesčetněkrát rozdělal karbec(naposledy skoro poslepu..) Poslední možnost aby jsme tu řídící jednotku vyloučili bylo změřit magneto respektivě snímače.Byl jsem rád,že to byl snímač otáček...Nakonec jsem objednal nový,ale ani po výměně to nejelo,jak mělo tudíž znova kartr dolů a zjistilo se,že ten snímač má asik o kilo ohm více než má mít Nejdříve,že to nepůjde,ale šikovný vidlák se fším vždycky poradí.Závada zvpůsobovala ještě extrémně pěkné kolínko.Víc fotek taky nemám,jen videa.Problém je odstraněn a jezdí do teďka bez problémů.Jen běžná údržba jakou mám v deníku což nepočítám nesčetněkráté rovnání řidítek a to ještě neslezl sníh... Nakonec jsem rady taky na fóru neposlechl,protože rady,že jsem ... nemělo cenu ani číst!!!Když žádá někdo radu,tak ji napíšu a nebo nepíšu když sám o tom vím hovno!!! Děkuji za pozornost m...

• Výměna rozvoďáčku

26.-27.2. jsem se pustil do rozvoďáčku.Nasbíral jsem si info. co a jak.A stejnak jsem se na chvíli zastavil a musel mi pomoci pan internet... ale jinak můj zatím největší zásah do motoru a vydařila se.Zatim drží a nerozp

Vloženo: 06.03.2011
    Uskutečněno: 26.02.2011
  • Olej v šavlích

Po výměně ložisek následovala výměna oleje v šavlích.Klasické vidlice na DR jsou dost měkké,ale up-sidy,které tam mám jsem si změkčil olejem 7,5W.Mám nastavitelný podvozek(SHC)tudíž zajímalo dost lidí,jak to je řešené vč

Vloženo: 06.03.2011
    Uskutečněno: 07.01.2011
  • Ložiska v kolech

Tak jsem se pustil do výměny ložisek,které byly uplně kaput!!!Na to jak vypadali,tak šli pěkně ven a neměl jsem s ničím problém.Akorát jsem musel objednat na přední kolo gufero,protože tam byl jen takový plechový kroužek

Vloženo: 03.03.2011
    Uskutečněno: 06.01.2011