Honda XL 1000V Varadero (2009)

Vlastník jawasy
Vloženo 12.2.2011
Aktualizováno 13.2.2011

Vloženo: 04.03.2011, Uskutečněno: 04.03.2011, Stav tachometru: 6105 km, Zhlédnuto: 26x

Vzhledem ktomu, že motocykl postrádá zásuvku 12V pro připojení navigace či dobití mobilního telefonu,rozhodl jsem se opatřit si ji a namontovat.Na trhu je spousta různých druhů.Od obyčejných-zapalovačových až po vodotěsné.Liší se nejen cenou,ale i provedením.Některé jsou s objímkou přímo na řídítka a pak ty co se montují přímo do plastů motorky.Ty druhé jmenované (panelové)se mi sice líbí víc,protože nikde nezavazí,ale problém je v tom,že se musí vyvrtat do stávajícího plastu značně velký otvor.Tím se dost znehodnotí celý vzhled panelu.
Zakoupil jsem si tedy panelovou a dlouho přemýšlel "kam sní":) Pak jsem přišel na jednoduchý fígl.Umístit ji přímo před nádrž na pružné uchycení nádrže.Během hodinky bylo dílo hotovo a můžete posoudit jak se mi to povedlo.Upozorňuji že vše je děláno doma na koleně a tak nehleťe na dílenské spracování.Na fotkách vidíte držák do kterého příjde zasunout kompletní vodotěsná zásuvka a zajistí se červíkem proti otáčení a vysunování z držáku.

ThomsonMotorson (108) napsal 08.12.2012 v 10:21

..já ji mám na levé straně palubovky.

*nuclearB* (5) napsal 10.03.2011 v 21:52

Já si zásuvku namontoval do kaslíku v kapotáži. Je to sice pracnější, ale praktické.

Varan_Lojza (0) napsal 07.03.2011 v 13:43

Dobrý nápad s uchycením tato zásuvka byla první věc, která mi na motorce chyběla, ale nechal jsem ji namontovat ještě před koupí motorky. Zamontovali mi ji do pravé části kapotáže, kde je dobře přístupná.

• 3. JEVÍČSKÉ MOTO ŽEHNÁNÍ A PRVNÍ VYJÍŽĎKA PO OPRAVĚ STR

Tak konečně jsem se mohl projet na opraveném stroji po havarii. Díky vlastnímu úsilí a pomoci kamaráda se podařilo a vše zase funguje jak má :-DD

Vloženo: 04.05.2024
    Uskutečněno: 04.05.2024
  • OPRAVA PO HEHODĚ

Skoro hotovo ;-) Ještě pár drobností a varánek zase může brázdit silnice! :-DD

Vloženo: 04.09.2023
    Uskutečněno: 04.09.2023
  • VÝMĚNA OLEJE + FILTRU

Takřka na den přesně po třech měsících po mé kolizi 3.6.2023 v Polsku, jsem z 90% dokončil opravu varánka a dopřál mu nový olej a filtr. Přešel jsem z Castrolu na Motul.

Vloženo: 31.08.2023
    Uskutečněno: 31.08.2023