Kawasaki ZX-10R Ninja (2007)

Vlastník Miloš1
Vloženo 4.2.2011
Aktualizováno 14.2.2011

Vyjížďka

Vloženo: 26.02.2011, Uskutečněno: 26.02.2011, Stav tachometru: 10435 km, Zhlédnuto: 2x

Zima je dlouhá a bez projížďky se to fakt nedá vydržet.

Dnes jsem si koupil nové dlouhé rukavice (ty loňské byly kratší a málo teplé). Bylo slunečné počasí a tak jsem "MUSEL" jet ty rukavice vyzkoušet. Dal jsem sólo vyjížďku, moc nadšenců nevyjíždí při teplotách lehce pod nulou (-4st C).
Dálnice a hlavní tahy byly krásně suché, nicméně bylo třeba nenechat se strhnout. Například od Domanína lesem ke hradu Kost byl úsek ca 400 m pokrytý vrstvou ledu 5 cm silným. Sice tam byly vyjeté úzké koleje od aut, ale muselo se jet pomalu. Hrad opravují, dalo se tedy vjet až před padací most. Pod hradem je útulná hospoda a výborně tam vaří. Poctivá česká kuchyně, žádná instatní jídla! V okolí hradu a kopec směrem na Sobotku byl plný vrstvy písku a prachu, na vrcholu kopce a dál už to bylo o.k.
V Kněžmostě směrem ke Střelnici jsem objevil nově budovaný oddechový krajinný celek s arboretem, lavičkami a vyhlídkami do kraje.
Brouzdal jsem jen tak Českým rájem, projel Sobotkou a vrátil se domů krásně odrelaxovaný.
Dnes jsem dal 85 km
Letos je to zatím 270 km.