Yamaha XTZ 660 Tenere (1996)

Vlastník kupahousek
Vloženo 31.5.2010
Aktualizováno 11.5.2014

Vloženo: 20.02.2011, Uskutečněno: 20.02.2011, Zhlédnuto: 2x

Tak guma je vyměněná, ale sám bych to nezvládl. Potkalo mě štěstí, takže jsem od kamaráda odkoupil za nehorázný obnos (lahev rumu) ještě gumu přední, jetou Dakarku. Přední jsem si teda přezul sám aby se neřeklo, že to neumím. Byla to fuška, těšímě jen to, že to dlouho nebudu muset dělat a píchnout někde cestou, tak snad odkráčím dom pěšky na to jsem ještě malý pívo.

No a padáky... objednal jsem z Polska, cena fajnová, zpracování dobrý, napasovat to do sebe bylo teda trochu fuška, ale šlo to... jedinej problém byl se šroubem skrz rám, měl moc velký tělo, závit dobrý, ale to tělo se muselo nechat trochu ubrat na soustruhu. Kdyby jste někdo chtěl kontakt, ozvěte se.

• Výměna oleje a filtru

Je to znát(Castrol GPS)... vytekla hodně černá břečka. Gumy si sedly... spotřeba klesla na 4,5l/100

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.05.2011
    Uskutečněno: 16.05.2011
  • Sezóna je tu

Tak se jí po zaseknutém plováku a totálnímu uchlastání a vybití podařilo rozchodit. No chvilku to dalo než jsem na třetí pokus zjistil, že mi prdla pojistka u nabíječky :-D, pořád jsem si říkal, jak to může tak debilně

Vloženo: 22.03.2011
    Uskutečněno: 22.03.2011
  • Rozjezdy pro hnězdy

Tak jsem byl včera pro značky a uzavřít konečně nějaký normální pov. ručení... no skok z 2400,- na 1400,- z Kooperativy na Kooperativu mě potěšil, jen nechápu kde to prvně baba mohla vyhrabat, když mě tak natáhla. No ma

Vloženo: 15.03.2011
    Uskutečněno: 15.03.2011