Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Vlastník Kareru
Vloženo 30.10.2010
Aktualizováno 4.2.2016

Vloženo: 03.02.2011, Uskutečněno: 28.01.2011, Zhlédnuto: 4x

Tak sloni jsou za námi. Nádherná akce, nelze od ní čekat kulturní vyžití, ale dát to, setkat se s podobně postiženými lidmi, nádhera. Když jsem jezdil na vandry, vždy se mě ptali co v těch lesích děláte, nikdy jsem to neuměl vysvětli, zde je to naprosto stejné, to musí člověk zkusit a potom to cítit, ne nadávat, že je to jen cesta, chlast a nic, vždy si člověk vezme zážitek jaký chce.
Moc se mi líbila atmosféra, stále se kolem usmívali lidé, zdravili se, když mi to uklouzlo ani jsem nestihnul spadnout, hned se našli ruce, kré mne zachytili a popotlačili o kousek dál, nikdy jsem nikoho nemusel prosit, aby mi pomohl, to je zde nějak automatický, naprosto to není o monstr akci, kde se o tebe budou starat pořadatelé, je to v každým jak si to vnitřně dokáže srovnat, o nic jinýho než o atmosféru celé akce ani nejde, vím, že už se těším na příští rok a to určitě bude čtvrtek až neděle. Moc záleží s kým jedeš a jaké má hodnoty.

• Nová motorka?

Tak už mám nalítáno 70000 km , naprostá spokojenost, než jsem se nyní v zimě rozhodl vyměnit pneu, a když už je kolo dole tak rozebrat přepákování a trochu ho promazat, hrůza, totálně zrezlé a na suchu, no nic koupit nov

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.01.2014
    Uskutečněno: 31.01.2014
  • PO dlouhé odmlce

Po dlouhé odmlce doplňuji nějaké zkušenosti. Mám nyní najeto 39000 km, zatím mnne miláček nezklamal, až letos na Elefantech jsem ji nenastartoval a musela do servisu, protože sám jsem neřišel na to kde je chyba, prkotina

Typ: Havárie
    Vloženo: 20.07.2012
    Uskutečněno: 20.07.2012
  • V mlze a tmě z Varů do Blatné

Tak jsem si dnes udělal chvilku čas ještě trochu delší cestu, než napadne sníh. Blatná - Karlovy Vary cca 170km jedna cesta u segry kávička a zpět. Nevadí mi moc když drobně prší nebo je tma, ale návštěvu jsem protáhl a

Vloženo: 17.11.2010
    Uskutečněno: 17.11.2010