Honda CBR 600RR (2008)

Vlastník karCOOLka.600
Vloženo 3.11.2010
Aktualizováno 3.3.2012

Vloženo: 07.11.2010, Uskutečněno: 06.11.2010, Stav tachometru: 7037 km, Zhlédnuto: 3x

Chtěla bych jen tak lehce pro začátek podotknout, že na sobě pozoruji zvláštní jevy... nazvala bych to jakousi "ZÁVISLOSTÍ". Od té doby, co jsme přivezli karCOOLku, mám pocit, že se neustále všechno točí kolem ní. Nový nastříkaný červenomodrý stojan, vyřezávání polepek, proužky na kola, pořádně vyleštit, čistý hadr, koberec, zatopit v dílničce...atd,atd.. plno, ale velice plno důležitých věcí. Bylo mi řečeno, že se toho jen tak nezbavím, že to není jako odvykací kůra na alkohol, nebo na drogy.. že to prostě je závislost, která mi už zůstane a nezbavím se jí, i když se budu snažiti, seč mi síly budou stačit. A kdo by se snažil.. já tu závislost miluji!!
Abych se dostala k jádru věci...sobotní večer jsem trávila s horečkou a s bolestí celého těla s karCOOLkou v dílničce. Dostala nový krásný kabátek. Přeci jenom začíná zima, tak jsem si řekla, že když dostane pár parádních polepek, tak se jí to bude zamlouvat...a bude jí tepleji (tedy pokud jí nebude stačit to zapnuté topení, které má hned vedle čumáčku :-*
Dnes jsem si chtěla poprvé na ni sednout, otočit klíčkem a alespoň pár metříku si popojet.. jen tak, alespoň pro pocit, ale bohužel mi nebylo přáno. To počasí už není to co bejvávalo Zima tentokráté bude sakra dlouhá!!!

karCOOLka.600 (0) napsal 08.11.2010 v 09:09

No uvidíme, uvidíme... nebude to sice asi každý den, ale určitě nějaké pocity popíšu... pro ty, co budou začínat,a by věděli do čeho jdou

SVSkritek (0) napsal 07.11.2010 v 20:09

Hezka motka . A Doufam že si takle poctive povedes denik i v lete

• MDŽ - 2

Ještě pár foteček...

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
    Tachometr: 12056km
  • MDŽ

Na tuto akci jsme čekali hodně dlouho a nedočkavostí jsem si okousala své gelové nehtíky :-D řekli jsme si, že to hodíme formou výletu a učení. Vzali jsme si s Táničkou dovolenou a v pondělí jsme si v klídku vystrojili m

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
  • www.uberplyn.cz - kurzy bezpečné jízdy

Tak to je za námi... kurz byl naprosto skvělý, instruktoři pomáhali seč mohli... bohužel je mi líto, že jsme dorazili dost pozdě, takže z celého programu jsem měla jen polovinu... ale i přesto ... neuvěřitelné, úžasné, s

Typ: Sraz
    Vloženo: 18.04.2012