Jawa 175/356 (1957)

Vlastník boek
Vloženo 22.9.2010
Aktualizováno 13.6.2011

Vloženo: 15.10.2010, Uskutečněno: 12.10.2010, Zhlédnuto: 7x

Tato trasa je pro mou vosu jak stvořená, ani jsem nevěděl, že tam 2 dni předtím jel Jarek s "pomocnými kolečky" (čti čtyřkolkou) a natáčel. Z Podlesí na Lhoty a po jiné trase zase zpět. Jen to chce dávat pozor na mokřad u hřebene, nedaleko Ranče. Tam jsem sebou cestou zpět tak pěkně střelil, že ještě ted nemůžu pohnout krkem. No ale jak vidím na konci videa, nejsem jediný
Vosu na videu nenajdete, ta přesně tudy burácela až o 2 dni později.

• Jela do světa

Z praktických důvodů jsem se musel s kobylou rozloučit, parking v nové garáži je v nedohlednu a v chatě zas tolik místa není, nehledě na to, že jsem to měl pokaždé tak trošku na talíři, že z chajdy dělám depo. Přijeli pr

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.06.2011
    Uskutečněno: 12.06.2011
  • Test kamerky

Za oknem tak, že se nedá doma vydžet, vyrazil jsem vyzkoušet držák na kamerku, ještě to chce vychytat mouchy a hlavně zalepit zadní píchle kolo, které se mnou pěkně zamávalo než jsem zjistil že je skoro prázdné asi to p

Vloženo: 22.03.2011
    Uskutečněno: 22.03.2011
  • První jarní brázda

Nevyšel víkend vyšlo to dnes,první jarní po lese byla pohodová,zem pevná i když místy jsem ještě brodit musel a nějakou tu ledovou plotnu v cestě jsem našel. Hlavní je, že po zimě to chytlo na třetí žduch a pak už jen br

Vloženo: 15.03.2011
    Uskutečněno: 15.03.2011