Yamaha XJ 600 (2003)

Vlastník dragonelle
Vloženo 1.4.2010
Aktualizováno 14.10.2010

Vloženo: 14.10.2010, Uskutečněno: 14.10.2010, Zhlédnuto: 6x

Tak už se blíží zase zima. Domluvili jsme se a udělali ukončovací jízdu. Jeli jsme někam do Plzně, a vzhedem k tomu, že se sešlo víc silničářů něž bublanin, tak se jelo docela svižně.Chudinka Diva měla chvílema co dělat aby dohnala mezeru al jinak dobrý.SLuníčko svítilo, zima sice taky byla...ale tak nějak si člověk zvykne) Bylo nás asi 50, což si mysím, že je docela slušněj výkon A konečně jsem si poměřila síly i s ostřílenejma klukama na silnicích...a ustála jsem to) můj výkon 44kw tam byl nejmenší))

• tak nevím jestli odborný:-))

Konečně mám olej a filtr, takže provedena výměna (zlatý ručičky) a dotažení řetězu, kterej jsem jí taky pořád slibovala. Chudák pořád stojí v garáži u strejdy jen víkendy ji mám doma. ( je to jak rozvedený manželství:D )

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.08.2010
    Uskutečněno: 21.08.2010
  • trochu pomazlení:-)

Tak jsme si udělali další cestu na pročištění vejfuků a hlavy:-)) Vzali jsme s sebou kamaráda, tak nám chvilku trvalo než jsme se sjeli, ale už je to o.k.Po návratu jsem konečně ukecala mojí drahou polovičku aby zavolal

Vloženo: 21.08.2010
    Uskutečněno: 21.08.2010
  • kochačka

Tak jsem udala dítko k babičce a konečně jsme zase vyjeli. Kochačka kolem ústí a lovosic.Paráda, sice občas na silnici hnus z polí, jak se valila voda, ale jinak to bylo fajn.Až teda na pár ichtylů, co si chtěj dávat mot

Vloženo: 09.08.2010
    Uskutečněno: 09.08.2010