Honda NSR 125R (1998)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 2.8.2010
Aktualizováno 23.5.2011

Výlet na Morávku

Vloženo: 17.09.2010, Uskutečněno: 16.09.2010, Stav tachometru: 170 km, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem se dneska samotinká vydala prozkoumat ty legendární serpentynky kolem Šance
Tam jsem sice nedorazila jelikož jsem blbě zabočila v Pržně,
ale zato jsem dorazila na Morávku kde je taky supr cesta akorát poňekud kratší ale to jaksi neva
Noo cesta jako obvykle vedla přes Žermany, Pazdernou naše pivní Nošovice a pak frr na Frýdek. Cestička ubíhala, slunko se nakonec smilovalo a vylezlo na celý den.
Akorát ty šalene poryvy větru mi na lehoučké stopětadvacce s mojí vysokou postavou nedělaly dobře
Občas se mi zdálo že mě to ufoukne kajsi do pola
Naštěstí když jsem dorazila do krásné podhorské obce Krásná, se vichr mezi stromy v lese konečně uklidnil, cestou na Morávku mě sice málem sejmul odbočující traktor ale dopadlo to dobře
Dorazila jsem k hrázi Morávky né Šance ale to vůbec nevadilo jelikož nadšení z místní cesty předčilo má očekávání , až na jeden úsek, kde se jakýmsi nedopatřením nepodařilo pánům cestářům na jinak skvělém asfaltku dodělat několikasetmetrový úsek kde sem si zase mohla skoro rozbít dršku
Fajn teda, no a jelikož mě už nebavila krásná rovná a klikatá cesta, tak jsem se ze zvědavosti vydala dál do hor za tajemným hotýlkem jménem chata Slavíč...
Statečně jsem tedy zařadila dvojku a zabrala směrem nahoru po polorozbité lesní betonce která vypadala jakože ju tam jednou zrobili a víc se nestarali že ano, po strastiplné cestě furt do šíleného kopce sem si pomyslela: kurec proč já teď nemám enduro!
No a asi po čtvrt hodině nekonečné lesní temnoty a po minutí asi tří ukazatelů které sprostě ukazovaly že je chata už opravdu blízko, jsem to musela vzdát.
Protože jsem si pomyslela: sakra ještě si zavařím motor, dojde mi beňo z toho stoupání, zůstanu tam trčet a ještě mě sežere medvěd... tak jsem to na mýtince otočila, vypnula motor a na neutrál a sic znuděně ale poklidně a bezpečně jsem se přesunula zpátky dolů
Fajně řekla sem si aspoň jsem si vyzkoušela jaké to je valit po horách se silničkou a rozjela se směrem na Těrlo, cestou jsem ještě stihla vyplašit stádečko koz, ale ujela jsem jim a hezky se vrátila dom

Cipeace (2) napsal 19.09.2010 v 10:05

Škoda že ta moje černoška ma zase nějaká problémy jel bych s tebou, tak možná někdy příště

• Výlet na Bílou

Dneska se byla projet na Staré Hamry a jejich fajne zatáčky :-) No pěkné to tam bylo :-)Nejela jsem sama takže to bylo eště lepší :-D Nějakou chvíli jsem si projížděla ty šalené zatáčky a dopadlo to dobře, nesletěla js

Vloženo: 25.09.2010
    Uskutečněno: 24.09.2010