Derbi Terra 125 (2010)

Vlastník PuciDerbi
Vloženo 29.5.2010
Aktualizováno 24.5.2011

Vloženo: 05.08.2010, Uskutečněno: 05.08.2010, Stav tachometru: 2685 km, Zhlédnuto: 5x

No konečne derbinka po 10dnoch stania v garazi uz zase ide mala porucha s gumov medzi karburatorom a valcom ... karburator ju doslovne roztrhal zistil som ako to je mozne karbec bol o niekolko cm nizsie a vybraciami to utrhlo ... oprava dopadla tak ze sa zalepila diera specialnym lepidlom omohalo leteckou paskou a nasadilo. Karburator sa pritiahol stahovacimi paskami o ram a uz nevybruje a nelieta si kadetade.

• Moto Lopeník 2011

S kolegami sme sa dohadovali asi 2dni než sme sa dohodli a nakoniec zhodli na tom že teda 8€ za vstupné dáme aj keď tam ideme najskôr len asi na 1-2hodiny. Prišiel ten deň na ktorom sme sa tak dlho dohadovali zišlo sa cc

Typ: Sraz
    Vloženo: 24.05.2011
    Uskutečněno: 21.05.2011
  • Montáž padacích rámov

Po dlhej dobe som sa konečne dostal k motorkárom aby som čosi napísal :). Tak teda cez zimnú pauzu sa vyrábali a montovali padacie rámy a nosiče bočných kufrov takže sme zase o niečo viac Adventure :D či sú bočne kufre n

Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 30.04.2011
  • Zima prichádza

Tak derbinku som zveril do rúk jednej firme na výrobu zadných držiakov a padacích rámov. Motor ide ako hodinky stále a stále lepšie (uvidíme dokedy) hádam všetko je už nádherne zabehnuté. Prevodovka nádherne zapadá, brzd

Vloženo: 16.10.2010
    Uskutečněno: 16.10.2010