Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník pipex
Vloženo 9.8.2009
Aktualizováno 28.9.2018

Vloženo: 28.07.2010, Uskutečněno: 08.06.2010, Stav tachometru: 35000 km, Zhlédnuto: 4x

Zdar lidi, po dlouhém čase opět něco napíšu.
Mám nový gumy předek i zadek 120/60 a 160/60 obě od Dunlopu Roadsmarty. Výborný gumičky, zatím je mám asi 2 měsíce a oproti starým sjetým galuskám sem zpozoroval že nový sou nový
Nechcu psát nějaký bludy, protože nemůžu porovnat gumy co sem měl před smrtí s novejma, to prostě nejde!
Gumy sem vybíral podle hodnocení co tu je a podle mé potřeby - hlavní plus by měli mít ve výdrži, držení stopy a při klopení by mě taky měli podržet na silnici (sou dvousměsový - středy tvrdý, boky měkký). Hodnocení gum provedu až s nima něco najedu, resp. až je budu přezouvat

• Motosalón 2010, Brno

Navštěva Motosalonu proběhla v duchu blížící se sezóny relativně bez větších psychických újmů a žalozpěvných ód na blížící se Jaro. Trochu mě rozladilo, že Ducati nebyla na programu. Nevím z jakého důvodu, ale je to pro

Vloženo: 15.03.2010
    Uskutečněno: 12.03.2010
  • Jeli sme na dovolenou, která bude trvat nejspíš celou zimu :-), destinace není nijak atraktivní. Dokonce by se dalo říci, že je nezávidění hodná. Pochmurné prostředí, bez přísunu světla a bez kontaktu s vozovkou...ano an

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.11.2009
    Uskutečněno: 09.11.2009
  • Výroba zvedáku

Jelikož zima se blíží mílovými kroky, bylo potřeba vyrobit zvedák na zadní kolo, aby monster mohl do jara odpočívat. Vše se povedlo a přikládám i pár fotografií.

Vloženo: 09.11.2009
    Uskutečněno: 09.11.2009