Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník Rossinka
Vloženo 22.5.2008
Aktualizováno 6.6.2014

Vloženo: 21.07.2010, Uskutečněno: 20.07.2010, Zhlédnuto: 3x

když už sme se vrhli s Cipísem do toho servisování, tak mě napadlo že by bylo potřeba tak zkouknout jak je na tom vzducháč...po odmontování tlumiče řízení jsem se jala odklopit nádrž - nj malá zrada, po chvíli boje s nádrží sem zjistila že síla na to nepomůže a musím sundat sedlo, pak sem odšroubovala airbox a z něj vykouklo takovej černej hnus... no zas taková trgédie to nebyla, ale myslím že by se měl čistit častěji, já si na to vzpomněla cca po 15 tisících...Doma měli radost, nic lepšího než čistit filtr ve vaně mě nenapadlo. takže pak byla větší práce než s čištěním filtru umejt tu zasr... vanu! přes noc jsem to nechala uschnout, nastříkala olej a ráno šup zpátky do motorky

• Cipís red carbon edition :-) + opravy

Tak Cipís si konečně zasloužil nové progresivní pružiny wilbers, ložiska v kolech, termostat, výměnu brzdovky, oleje a chlad. kapaliny...+ sem si trošku hrála, staré červené rychlé pruhy už byly trošku "jeté" takže menš

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.08.2013
    Uskutečněno: 27.08.2013
  • Most s Racetrackem 29.5 2013

Tak letos poprvné konečně ježdění v mém oblíbeném Mostě. Počasí na první 3 jízdy parádní a pak děs běs. Ono se bez mokrejch gum jezdí nic moc. :-) Ale i tak spokojenost. Čas opět zlepšení na 2:03:916 což už je paráda,

Vloženo: 02.06.2013
    Uskutečněno: 02.06.2013
  • Sosnová 20.5. 2013

Letos již druhá Sosnová. Super počasí, parádní poježděničko jako vždycky. Díky fotografovi za fotky :-)

Vloženo: 02.06.2013
    Uskutečněno: 02.06.2013