Yamaha FZ6 Fazer S2 (2009)

Vlastník CHARLIE69
Vloženo 6.8.2009
Aktualizováno 20.6.2010

Vloženo: 18.07.2010, Uskutečněno: 12.07.2010, Stav tachometru: 9400 km, Zhlédnuto: 2x

Přes den teploučko jako prase,ale odjezd v 19,00 hodin už se dal v kůži vydržet (31°C). Naplánovaná trasa 340km zrychleným přesunem po dálnicích a silnicích první třídy se zdála jako dobrá volba,ale nesměl bych si do toho nechat kecat navigací se kterou jsem si užil posledních 40 km krásné noční jízdy po silnicích nějaké xxx třídy nevalné kvality za úplné tmy v lesích a zasraným hledím od můr,mušek,hovad a komárů, které po západu slunce měli sebevražedné úmysli a v rojích nastavovali své prdelky před mé YAMAHA. Po 4 hodinách jízdy jsem dorazil na místo vypil 1litr kofoly 3 kávy a zbaštil Lipana na roštu s chlebem. S tepla a jízdy jsem byl dosti unaven,tak po rozhovoru s přáteli se šlo ve 2hodiny spinkat.
Krásné probuzení mezi rybníky na které jsem byl upozorněn,abych do něj nespad,ale v noci jsem je neviděl bylo až úžasné probuzení a pohled na ně. Snídaně a plánování vyjížďky tohoto dne mi zabralo jen hodinku a vyrazilo se okouknout okolí Lipenské nádrže.
Pěkné silnice,krajina,prostředí, nové stavby a infrastruktura. Najeto sice jen 110km s malými přestávkami na občerstvení v tom neskutečném teple(32°C). Večer opět zmordovaný vedrem a vysušenej jak treska jsem začal do sebe lámat Kofolu,kafe a pár štamprdlí babského pítí zvané Griotte Liquere. Večeřička zase super a ve 2 ráno po diskusi s přáteli o všem možném i nemožném jsem zapad do pelechu jak vlastenec.
Třetího dne bylo jasný že motka zůstane doma a půjde se k vodě. Objednala se vyjížďka na plachetnici po jezeře,která díky majiteli nevyšla, protože ač po několika telefonátech obsadil jachtu (s kapacitou 10 osob) 12 dětmi s kterými se výlet opravdu trávit nechtělo. Na šlapadle bylo taky fajn. Voda teplá a do občerstvovny kousek. Večer po konzultaci s internetem (dle rosniček a varování meteorologického ústavu)přívalovými srážkami větrem a bouřkami jsem uvěřil,že tentokrát by to mohla být i pravda a přehodnotil situaci a s přismahnutým tělem jsem se nasoukal do kůže a večer se vydal zpět k domovu. Opět zrychleným přesunem tentokrát, ale přes Budějovice,Tábor Benešov, Praha, Mladá Boleslav Špindl. Najeto celkem cca 800 km za tři dny.

• SRPEN ZA KAMNA VLEZEM

Je to tak, za celý měsíc jsem najezdil tak málo,že bych se měl stydět. - je to smutné konstatování letošního léta,ale klasik to řekl lépe,, Způsob tohoto léta, zdá se mi poněkud nešťastný,,Výlet do HARACHOVA na LES KRÁL

Vloženo: 10.09.2010
    Uskutečněno: 31.08.2010
  • MORAVSKÉ POMEZÍ

Počasí bylo vlahé a ukázalo se, že vedro není věčné. Zabalit pár nezbytných věcí a hybaj na 2 denní výlet.Teda nejdřív na garanční prohlídku. Vrchlabí,Nová Paka(K2 servis), Jičín, Poděbrady, Chlumec nad Cidlinou, Pardubi

Vloženo: 31.07.2010
    Uskutečněno: 27.07.2010
  • Garanční prohlídka + BOTIČKA

Olejíček a filtříček a navrch slušivá Continental Conti Roud Attack. Uvidíme původní guma (Dunlop) vydržela bezmála 10000 km.Vyčištění řetězu a namazání - jinak bez závad.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.07.2010