Derbi Terra 125 (2010)

Vlastník PuciDerbi
Vloženo 29.5.2010
Aktualizováno 24.5.2011

Vloženo: 04.07.2010, Uskutečněno: 03.07.2010, Stav tachometru: 1024 km, Zhlédnuto: 2x

Tak na motorke mam najazdene 1046km dneska dna (3.7.2010) som menil olej po 500km co mi prikazali (castrol racing 10/50). dnesna skusenost s derbinkou mi dokazala ze vzdy vie niecim prekvapit sama sa vypla len tak z nicoho nic potom sa zapla aj ked som otocil plynom tak neislo absolutne ziadne otacky len drzalo tie ktore boli (cca 5,3k rpm.) a takto 10km ... po tych 10km zase sama zhasla aj nastartovala sa a (mrcha vynulovala TD+ hodiny) ale nastavila si tachometer priblizne skoro presne a jak som otocil plynom tak som sa zacudoval ze nacom to idem o 200% lepsia akceleracia a vsetko fakt netusim ci som dostal 15konovu muchu do plexi alebo mi niekto prehodil motor za jazdy ale proste to je uplne ina motorka na ktorej som doteraz jazdil ... veru derbi vie vzdy s niecim prekvapit ale az takto?

• Moto Lopeník 2011

S kolegami sme sa dohadovali asi 2dni než sme sa dohodli a nakoniec zhodli na tom že teda 8€ za vstupné dáme aj keď tam ideme najskôr len asi na 1-2hodiny. Prišiel ten deň na ktorom sme sa tak dlho dohadovali zišlo sa cc

Typ: Sraz
    Vloženo: 24.05.2011
    Uskutečněno: 21.05.2011
  • Montáž padacích rámov

Po dlhej dobe som sa konečne dostal k motorkárom aby som čosi napísal :). Tak teda cez zimnú pauzu sa vyrábali a montovali padacie rámy a nosiče bočných kufrov takže sme zase o niečo viac Adventure :D či sú bočne kufre n

Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 30.04.2011
  • Zima prichádza

Tak derbinku som zveril do rúk jednej firme na výrobu zadných držiakov a padacích rámov. Motor ide ako hodinky stále a stále lepšie (uvidíme dokedy) hádam všetko je už nádherne zabehnuté. Prevodovka nádherne zapadá, brzd

Vloženo: 16.10.2010
    Uskutečněno: 16.10.2010