Honda CBR 125R (2005)

Vlastník JanaV
Vloženo 12.11.2009
Aktualizováno 25.5.2014

Vloženo: 21.06.2010, Uskutečněno: 21.06.2010, Zhlédnuto: 2x

Tak už jsem ji pokřtila, tedy já ne, ale nějaký šikula soused.
Jela jsem v neděli 6. května, to bylo ještě krásné počasí, provětrat se, užít si sluníčka a krásného dne. Cestou jsem si naplánovala navštívit mamču a sestru a pomoci jim sníst oběd :o). Vše bylo ideální, počasí, nálada, na silnicích ještě klídek, výletníci ještě nevyrazily na zpáteční cestu domů. Do Hořovic jsem dorazila na oběd dost pozdě, kolem třetí hodiny. Zaparkovala motorku před domem, v jednosměrné ulici, pěší zóně a vyrazila na návštěvu.
Ani ne za půl druhé hodiny jsem našla mojí berušku uprostřed cesty, postavenou tak, že se nedalo okolo ani projet s odřeným výfukem, brzdící páčkou a řidítkem. Asi si umíte představit kolik sprostých slov zaznělo. Po chvíli co se mnou přestal lomcovat vztek jsem šla přeparkovat. V tom odpadl pravý blinkr :o(. To mě dorazilo!
Samozřejmě, že půl ulice bylo venku, ale nikdo nic neviděl a o ničem neví. U nás projede jedno auto za hodinu a opravdu jediná motorka v jinak prázdné ulici není vidět…. Nenávidím maloměsto.
Původně jsem si myslela, že to způsobila banda výrostků, co se schází na rohu. Že se chtěli posadit a zamčená vidlice je překvapila, ale jelikož jsem měla částečně vypadlou a také promáčklou a odřenou SPZku :o(, typuji to na souseda šikulu. Dospěláka srabáka.
Naštěstí tím výčet mého neštěstí končí. Značku jsem narovnala, dokreslila číslíčka a drží jako přibitá. Zamázla jsem i odřeninu na řídítkách, přilepila odpadlý plast ze směrovky. Výfuk holt zkusím rozleštit, ale není to nic hrozného a laku kupodivu nic není. Nic prasklého ani zkřiveného, žádná kapalina neteče a vše funguje. Uf.
Do Prahy jsem tem večer nedorazila. Otevřeli jsme víno a udělali si pěkný večer.

Rytir91 (0) napsal 26.06.2010 v 11:29

mě zas někdo před barákem do nádrže klíčkem udělal dámské přirození a to sem by 5 minut pryč :( nicméně toho co ti to udělal bych nechal pověsit za palce

WildSoul (7) napsal 25.06.2010 v 16:30

Tož toto není možné ani! Lidi jsou fakt svině!!! Já kdybych toho bídáka viděla, tak mu ty hnáty zlomím! Ať mě třeba zavřou! To by fakt naštvalo !!! :(

jakattara (9) napsal 22.06.2010 v 14:28

Jéééjej, ... to je mi líto - ale vzala jsi to dobře. Flaška vína ... to se mi líbí .Mě taky nejvíce nasr...když mi moje koště odřel syn kamráda. Jen já sem taká dobrá duše, že všem všechno prominu. Ale nenapsat ani ani papír s telefónem ... to je hnus. Do budoucna přeji jen šťastné zkušenosti.Dávám 10b motku,pohled a za šikovné ručičky. CisFis jáchym

• První letošní vyjížďka

Tak jsem si dne 23. dubna 2010 slavnostně vyzvedla motorku po mé první servisce a výměně pneu(caa 6000km). Celá revize motorky, výměna oleje a prasklých žárovek, přezutí pneu a odškrcení mého miláčka mě vyšlo na necelé t

Vloženo: 06.05.2010
    Uskutečněno: 23.04.2010
  • Na motorku se nelze zlobit!

Začátkem jara a začátkem sezóny se ve mně zrodilo velké dilema. Podstoupila jsem operaci a jsem už měsíc imobilní. Nejen, že můžu na čas zapomenout na motorku, ale nepřesunu se z bodu A do bodu B ani metrem :o(, prostě h

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.04.2010