Yuki Sport 125 (2004)

Vlastník vidlak
Vloženo 1.12.2009
Aktualizováno 6.7.2012

Vloženo: 14.06.2010, Uskutečněno: 11.05.2010, Zhlédnuto: 19x

Tak mám za sebou první lehkej pád. Po ránu na mokrý silnici... Vykoukla na mě zpoza rohu sanitka...já se jí lek a šáhnul po brzdách... Co to udělalo na mokru si každej asi představí. Já už si jenom pamatuju jak se kloužu směrem k dotyčný sanitce a její posádka na mě kouká jak na zjevení. Naštěstí se mi nic nestalo. Díky bohu za chrániče v bundě a kalhotech. Obojí mám prodřeno přesně na místech chráničů. A to sem padal při rychlosti pouhých 40km/h.
Rychle sem posbíral všechny střepy co po mě zůstaly, mávnul na saniťáky, že sem v pohodě a můžou jet dál zachraňovat životy a bylo po cestě. Ujel sem od vrat maximálně 500m. Když sem se po pěti minutách vrátil zpět tak sem byl znova za zjevení. Škoda na motorce celkem za 5000,- a prodřený oblečení. (rozbitý budíky, zrcátko, ulomenej blinkr, vymlácený sklo ze světla, odřenej výfuk a naštěstí jenom protočený řídítka)

Když si to zrekapituluju, tak sem sebou plácnul pod lékařskym dohledem, v malý rychlosti a kousek od garáže. Takže líp muj první pád nemohl dopadnout. Doufám, že mám na dlouhou dobu vybráno

Co se týká shánění náhradních dílů, objednávám je přes dovozce (http://ndshop.yukimoto.cz/). Dověděl sem se, že jde přímo o stránky skladu, kterej díly objednává z Číny (mimochodem je ve Stránčicích hned u nádraží). Co není uvedeno skladem, opravdu nikde není. Můžete si tam zavolat, kdy něco dostanou (číslo vám dají na náhradních dílech v Průhonicích). S některýma dílama to ale vypadá bledě. Třeba zadní kryt přístrojů (ten velkej černej plast za budíkama) je objednanej přes rok a už ani něvěří, že někdy bude. Musel sem koupit celou novou přístrojovku (ty zatim jsou). Podobně je to i se světlem. Náhradní sklo, rámeček ani celý světlo není. Takže sem tam dal světlo z CSR125. Je trochu větší a má jiný konektory, ale co by nezvládly zlatý český ručičky

Pitrson16 (0) napsal 16.06.2010 v 18:19

tak to je pech no bud rad ze te ta sanitka neprejela , ja uz taky padnul s tou moji ale v terenu , hezky bahynko rikam si vzal sem za plyn a uz sem lezel na motorce ani skrabanec

jakattara (9) napsal 15.06.2010 v 07:57

Zdárek. Tak to je mě líto. Ale hlavně, že jsi to neschytal nijak ty. Kolega loni, při cestě z dovolené motku položil v záklonu,na motorce škoda za 15 000,-, v koleně a kotníku má do teď dráty a šrouby, ležel cca 2 měsíce v nemocnici a 1/2 roku doma na rehabce. Mě se letos začlo se zdravím taky dařit, tak buď rád, že toi dopadlo jen tak. Každopádně Ti ořeji už jen hromady šťastně dojetých km. CisFis,pane.

• Loučení s Čínou

Dnes si ji odvezl nový majitel. Přeji mu, ať ještě alespoň chvíli slouží a najede s ní hodně kilometrů. I po 10000 najetých kilometrech pořád tvrdím, že do začátků je čína ideální. Za ty prachy a na tu chvíli super. P

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.07.2012
    Uskutečněno: 06.07.2012
  • Pneu na Yuki Sport 125

Po tom, co sem sebou loni plácnul na mokrý silnici my bylo jasný, že starý čínský gumy půjdou pryč. Objednal sem si Metzeler ME22 (Brazilská výroba). Skvělý je, že se tyhle gumy dělaj v rozměrech na přední (3.00/18) i za

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 26.04.2011
    Uskutečněno: 26.04.2011
    Tachometr: 12000km
  • Řetězová sada

Přišlo nám jaro a s ním i jarní údržba. Původní čínská řetězová sada už byla vážně na kremaci. Kolečka vymačkaný a řetěz na několika místech zatuhlej. Pomocí šuplery a dlouhýho hledání sem nakonec našel odpovídající roze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 26.04.2011